Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mutattad már (tudatosan) más...

Mutattad már (tudatosan) más embernek magad, mint ami vagy?

Figyelt kérdés
Mikor, miért, mennyi időn keresztül, milyen élethelyzetben?
2016. aug. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki a kérdést tagadja, az HAZUDIK. Ezt jegyezd meg, fizikai törcény.
2016. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Máshogy viselkedek munkahelyen, máshogy barátok között. De nem érzem, hogy ez teljesen az lenne, hogy másnak mutatom magam, csak egy másik arcomat mutatom jobban egyik helyen, mint a másik.

Olyan nem volt, hogy teljesen másnak mutattam magam. Egyrészt nem tudom, hogy mi mást mutassak :) Meg szerintem ez iszonyat nagy folyamatos koncentrálást igényel. Nem éreztem még ennek szükségét.

2016. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ahogy már mindenki. A lényeg, hogy azzal ne ártsál ezzel másnak. Belátom, nem mindig adom magamat. De soha nem gonoszkodtam senkivel, csak hogy megfeleljek valakinek.
2016. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennap másnak mutatom magam, mint aki vagyok. Ezt várják el, ezt kell mutatni. :/
2016. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


És te mit vársz el magadtól? ha mindig csak másnak akarsz megfelelni, teljesen elveszíted önmagad.

2016. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!