Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat még a műköröm? Többeken...

Divat még a műköröm? Többeken látok igazi körmöt festve vörösre, fehérre, vagy feketére.

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy divat. Csak nem feltétlenül veszed észre, hogy amit látsz az is műköröm. Nem csak hosszú, agyondíszített körmöket csinálunk, a legtöbben inkább szolid, természetes hatású körmöket kérnek.
2015. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak körök, ahol igen. Facebookon az eladós, lányos csevejes csoportokban pl. folyamatosan kérnek műkörmös-ajánlatokat, tippeket, ki tudja elkészíteni ezt meg azt, milyen körmöt készíttessenek... és még mindig reneszánszát élik a csicsás hegyes példányok is. Az más kérdés, hogy most már a látványos műköröm nem feltétlenül univerzális divat, és az elegánsabb, kifinomultabb emberek már a nem annyira feltűnő műkörmöt, az egyszerűbb körmöket részesítik előnyben.
2015. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kultúra kérdése.
2015. jún. 4. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
divat persze,géllakk,színes zselé,egyre rövidebb természetesebbnek látott körmök a divat manapság...
2015. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Divat, nem divat, én imádom. :) Ha nem lenne divat akkor is lenne, mert körömmániás vagyok. :D:D

Amúgy mostanság a géllakk a divat szerintem. :)


22N

2015. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez számomra nem divat, hanem kényelem kérdése.


Régen rágtam a körmeimet, tehát ha egyébként szépen meg van növesztve, akkor is csúnya, ezért muszáj színesre festenem. Akkor nem kéne festeni, ha tövig lenne vágva, azt viszont csúnyának tartom. Mivel meguntam, hogy 4-5 naponta festhetem újra a körmöm, ezért géllakkra váltottam.

Így szép és hosszú körmeim lehetnek.

2015. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amit látsz az általában gél lakk. az kb félúton van az igazi és műköröm között. én legalábbis azt látok szinte mindenkin.
2015. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!