Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már olyan valakivel...

Történt már olyan valakivel hogy akivel elkezdett beszélgetni itt GyK-n azzal utána találkozott?

Figyelt kérdés
Esetleg lett ebből szerelem stb... :D

2016. aug. 6. 23:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Történt. Szerencsére nem lett belőle szerelem. Barátok vagyunk. Mellesleg a mai napig úgy érzem ritka nagy szerencsém volt, hogy kifogtam egy ilyen rendes embert.
2016. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen ,és volt is belőle kb. majdnem 8 hónapos kapcsolat és fél éves barátság.
2016. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
*másfél
2016. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Igen, lett belőle szerelem is. Nekem az ráadásul az életemben az első volt. Nem tartott aztán egy évig sem, de mindketten úgy tekintünk vissza rá, hogy semmit sem bánunk, nem is kívánhattam volna jobbat.


Ez is csak egy hely ahol néha összejönnek emberek. Akár a könyvtárban is kezdhettünk volna beszélgetni... Csak itt nem a külső alakját látjuk meg előbb a másiknak, hanem a gondolkodását, beszédstílusát...

2016. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
60%
Szép lenne így...
2016. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

#4: Nekem is az első párkapcsolatom volt.


2-es voltam.

2016. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 piriiiii ***** válasza:
31%
Történt. Nem lett semmi.
2016. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Még nem találkoztunk, de szeptember elsején fogunk, mivel kiderült, hogy osztálytársak leszünk. Kicsi a világ :D

Szerelem tuti nem lesz, mivel mindketten hetero lányok vagyunk.

2016. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Volt ilyen. Rengetegen egyből kárognak itt hogy ez az oldal nem ismerkedésre, barátkozásra, társkeresésre való, de sok más oldallal ellentétben itt először a belső tulajdonságait ismerheted meg a másiknak, már ha képcsere nélkül történik a dolog, és egy darabig érdemes is így tenni. Mai napig tartom a kapcsolatot pár emberrel akit innen ismertem meg és köszönhetek nekik ezt-azt, nem értem miért kellene ezt a lehetőséget elvenni az emberektől azok szerint akiknek az az álláspontjuk hogy ez az oldal nem erre való. És szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2016. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Én itt ismertem meg az egyik volt barátomat. Mondjuk már utólag bánom, hogy akkor épp miért gyakorikérdésezéssel kellett töltenem az idpt, miért nem olvastam inkább vagy valami? XD

Meg nem rég megint megismerkedtem itt egy fiúval, mondjuk vele még nem találkoztam, de esett már róla szó, hogy jó lenne elmenni valahová együtt :D És nekem tetszik is, szóval ha ő is kedvelne engem, akár még szerelem is kisülhetne a dologból :3

2016. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!