Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már olyan valakivel...

Történt már olyan valakivel hogy akivel elkezdett beszélgetni itt GyK-n azzal utána találkozott?

Figyelt kérdés
Esetleg lett ebből szerelem stb... :D

2016. aug. 6. 23:49
1 2 3
 11/30 Blade Bone ***** válasza:
57%
Még nem találkoztam senkivel, de facebookon pl már elég sokkal tartom a kapcsolatot, vagy tartottam. Csatlakoznék azokhoz, akik azt írták, hogy jó ez a fajta ismerkedés abból a szempontból, hogy itt nagyobb figyelmet kap a belső, ami nálam kifejezetten fontos, mert csak erre tudok alapozni igazán, viszont én azt mácr kizárnám, mint lehetőséget, hogy itt keressek lázasan kapcsolatot, mert az milyen már, tényleg nem erre való az oldal. Viszont ha valakivel csak úgy random megismerkedek bizonyos dolgok kapcsán, akkor annak örülni szoktam, mert mindig jó emberekkel hoz össze az élet. :) Volt is egy lány akibe nagyon belezúgtam, dee sajnos vele tönkrement a kapcsolat, nagyon sajnálom a mai napig is, mert hiányzik, de hát ez van. Most viszont már látom, hogy ami akkor az ölembe hullott, csak egyszeri eset volt, azóta se ütötte meg senki azt a mércét, amit ő, még élőben sem, ami meg nagyon fura. :D De hát nekem amilyen ízlésem van, nem is csoda. :) Na mindegy, majd csak jön valaki más majd egyszer, aki talán még jobb is lesz, de ha meg nem, úgy is jó.
2016. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Volt. Egyik alkalommal szexkapcsolat lett, meg volt egy másik ami rövid 1 hónapos kapcsolat.
2016. aug. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Még nem történt, de tervezek találkozni valakivel.
2016. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%
Igen. Egyenesen tisztáztam, hogy nem szeretnék kapcsolatot (és előtte sem játszottam az agyát ilyenekkel), azóta pedig fogalmam sincs, mi lehet az illetővel, semmilyen életjelet nem küld magáról. Ennél a semminél az is jobb lenne, ha szitkozódva elküldött volna a fenébe. És még csak nem is gondoltam volna, hogy ennyivel leráz.
2016. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, 2 éve taliztam innen valakivel. Amúgy nem szokásom, sok itt az aberrált ember, aki meg normális nő, azok meg beszariak találkozni.
2016. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 lánnyal találkoztam innen, az egyik aztán a barátnőm lett. Csütörtökön lesz a 13. hónapfordulónk.
2016. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
#16: További sok boldogságot!
2016. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

17#

Köszi :)

2016. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem már több kaland is lett innen, de komoly még soha.
2016. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
100%
Valami toszós csajjal jó lenne találkozni (komoly kapcsolatot keresek) 😈
2016. aug. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!