Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vehette ezt rossz néven?

Vehette ezt rossz néven?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés de normális válaszokat szeretnék.

A barátnőm egyik nap megkérdezte hogy nem akarok e ott aludni náluk (az anyukája előtt). Én meg aztmondtam hogy nem tudom. Ebből jöhetett le valami olyan az anyukájának hogy én nem szeretnék ott lenni náluk? Hozzátenném, hogy már többször is aludtam ott.



2016. aug. 7. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, van arra utaló jel, hogy rossz néven vette?
2016. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Embertől is függ na meg a természetétől. Én viszont nem hiszem,hogy rossz néven lehetne venni. Nekem viszont ebből maximum az jön le,hogy perpill nem tudtad eldönteni,hogy alkalmas e az időpont.
2016. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, hogy nemtudom, mert egész nap velük voltam és nem akartam még utána is a nyakunkon lenni. Aztán végül nem aludtam ott mert kiderült hogy programom van, ezt el is mondtam a barátnőmnek, de nemtudom hogy az anyukája tudja e. Miután elmondtam, hogy nemtudom ott aludjak e, utána már nem volt velem olyan kedves. De nemtudom hogy csak rossz kedve volt, vagy csak szimplán ilyen...én általában mindig azt képzelem, hogy nem bírnak mások, még ha ez nincs is így. Ezért is kértem tanácsot.
2016. aug. 7. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, és kedvfüggő. Ha amúgy is rossz napja volt, lehet, hogy egy ilyen apróság is rátesz egy lapáttal.
2016. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet, hogy emiatt megutált?
2016. aug. 7. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Emiatt nem utált meg. Mindazonáltal máskor ne egyszavas választ adjál egy ilyen kérdésre, hanem fejtsd ki, hogy miért gondolod így.
2016. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha eddig bírt,akkor emiatt megváltozhazott a véleménye? :S
2016. aug. 7. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ez jobb lett-e volna:


"Nem, mert így is elég sokat voltam a nyakatokon, nem akarok így hát egész éjszakai is az utatokban lenni, de ha titeket tényleg nem zavar, akkor felőlem maradhatok, hiszen mindig jó volt nálatok, de persze nem maradok itt, ha hirtelen programom lesz."


Most ennek lenne értelme? Gondolkozz kérdező. Nyilván azért kérdezte meg a barátnőd, mert szívesen venné, ha nála aludnátok. Máskor válaszold azt, hogy "ha anyám nem ad valamilyen programot, akkor nagyon szívesen nálatok alszom".

2016. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!