Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Senki sem tud megszeretni,...

Senki sem tud megszeretni, senki nem tud elfogadni ahogy vagyok, semmi értelme az életemnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérem senki ne írjon lehúzó hozzászólást, mert így is tök rosszul érzem magam lelkileg. Akár munkahelyen, akár iskolában, eddig szinte mindenhol kinéznek az emberek. Kissé autista is vagyok. Az iskolában is sok bántást kaptam régen hogy csendes, visszahúzódó vagyok. Barátaim szinte nem is voltak soha, csak időszakosan. Munkahelyen már nem gúnyolódtak rajtam, de ott sem volt olyan, aki úgy igazán kedvelt volna. Egyedül talán csak a családom szeret, de rajtuk kívül senki. Párkapcsolataim sem sikerülnek, mert a férfiak vagy szexet akarnak, vagy pedig csak rövid ideig képesek velem járni, de igazi okokat nem mondtak hogy miért nem vagyok jó a számukra.

Semmi értelmét nem látom az életemnek, nincs kedvem már tovább élni. L/25


2016. aug. 7. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túldramatizálod. Ha gondolod írj rám, beszélgethetünk és kiderülhet, mi a gond.
2016. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Gyere info szakra, itt mindenki ilyen
2016. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem a te hibád, hogy nem jössz be az embereknek, nem vagy szimpi. De valaki biztos van akivel szoktál beszélni néha, vagy akik köszönnek, észrevesznek?

Amúgy én már rájöttem, hogy nem érdemes ezen gyötrődni, engem is sokat bántottak még a saját testvérem is belémrúgott, gúnyoltak. A csajok nem foglalkoztak velem csak baráti alapon, a szüleim párszor az öngyilkosságba kergettek szinte.

De valahogy túléltem, rájöttem hogy miért gyötrődjek undok, rosszlelkű, kivagyi, pofázós idiótákkal? Ki kell zárni az életből és normális emberekkel lenni.

2016. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés. Szociális fóbia vagy depressziód nincs véletlenül?


Nálam ezek okozzák a problémát.

2016. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Légy önnmagad.
2016. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos egyre felszínesebb a világ, mindenki csak önmagára ér rá, épp ezért egyre nehezebb normális barátokat szerezni. Ettől függetlenül ne csüggedj és ne add fel, eljön majd az igazi.
2016. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de elég nehéz így élnem az életem. Szeretnék én is olyan lenni akit az emberek többsége szeret, akire felfigyelnek, akit kedvelnek, de sajnos ez nem így megy.
2016. aug. 7. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te introvertáltabb vagy és ezért nehezebben tudnak az emberek megközelíteni. Ennek következtében sokan inkább meg sem próbálják és ezért érted úgy, hogy nem szeretnek a többiek és kinéznek.


Nincs veled semmi bajuk, csak mindenki a könnyebb utat választja, sajnos.

2016. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Ismertem egy ilyen lányt. Fura, hogy a problémái és a magánya ellenére végül mégis ő utasított el engem, törölt fészbúkról, stb. :)
2016. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már depressziója? Egy depressziós nem vallja be hogy baj van.
2018. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!