Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Senki sem tud megszeretni,...

Senki sem tud megszeretni, senki nem tud elfogadni ahogy vagyok, semmi értelme az életemnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérem senki ne írjon lehúzó hozzászólást, mert így is tök rosszul érzem magam lelkileg. Akár munkahelyen, akár iskolában, eddig szinte mindenhol kinéznek az emberek. Kissé autista is vagyok. Az iskolában is sok bántást kaptam régen hogy csendes, visszahúzódó vagyok. Barátaim szinte nem is voltak soha, csak időszakosan. Munkahelyen már nem gúnyolódtak rajtam, de ott sem volt olyan, aki úgy igazán kedvelt volna. Egyedül talán csak a családom szeret, de rajtuk kívül senki. Párkapcsolataim sem sikerülnek, mert a férfiak vagy szexet akarnak, vagy pedig csak rövid ideig képesek velem járni, de igazi okokat nem mondtak hogy miért nem vagyok jó a számukra.

Semmi értelmét nem látom az életemnek, nincs kedvem már tovább élni. L/25


2016. aug. 7. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolataim sem sikerülnek, mert a férfiak vagy szexet akarnak, vagy pedig csak rövid ideig képesek velem járni, de igazi okokat nem mondtak hogy miért nem vagyok jó a számukra."


Édesem ezen nem kell kiakadni az összes fiú ilyen ,ne hogy azt hid csak veled ilyenek az összes lányt csak le akarják fektetetni vagy csak pár honapos kapcsolatot akarnak ,ha az adot lányt nem tudják lefektetni így elhuzák pár honapig ,és utána dobják ki.

Drágám,lány vagyok tudom miről beszélek,fiúk már csak ilyenek,ne is gondolkodj szerelemben vagy hosszú párkapcsolatban vagy abban ,hogy lesz valaki aki szeretni fog ilyen sose lesz.

Én letetem aról ,hogy valaha lesz gyerekem nagyon szeretnék ,de érted a fiúkra nem lehet számítani,ők csak azt akarják.


Kettes nagyon jól írta ,egy időben az info szakra is ilyen típusu emberek jártak,de már egyre több átlagos ember is jár mióta a technológia válalátok elkezdték reklémozni " tök mindegy ki vagy csak menyél programozonak mert azok jól keresnek" sajnos azóta ennyre többen jelentkeztek olyanok is akiket nem is érdekli az informatika vagy a mérnöki világ sajnos ,csak a pénzért mennek oda,és ez szörnyü.:(

Viszont szerintem még enek elenére is többségbe vannak a hozád hasolok,például nagyon sok autista ismerösöm tanul informatikusnak ,szóval tényleg nem rossz ötlet.

Jót tenne neked hasolo emberek társosága ,mivel én is ilyen vagyok mint te jól tudom miről beszélek,infos szakon vannak ilyen típusu emberek,de sajnos főképp fiúk szoval így barátokat nem fogsz tudni szerezni,de ttkán is vannak hasolok,és ott sok a lány is,persze csak akkor jelentkez ha érdekel a szak is ,de ott tényleg sok az ilyen típusu ember.

2020. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!