Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy meglehetősen csúnya,...

Egy meglehetősen csúnya, arcú, de magára adó és jó ízlésű, látássérült, kissé sznob, ugyanakkor önbizalomhiányos lánynak van esélye párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs. Ronda vagyok, de igényes, ápolt, nem vagyok kövér sem, de a kutyának se kellek.
2016. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lennél sznob, minden rendben lenne...
2016. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 striga ***** válasza:
A legfontosabb az önbizalmad rendbe tétele. A többi olyan dolog, ami a pasitól függ, ez alatt azt értem, hogy azok ellenére is szeretni fog-e. Mindenki megtalálja a hozzá illő párt :)
2016. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Amíg nem vagy kövér, bármi lehetsz.
2016. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit jelent nálad a csúnya arc, látnom kéne, de 90% hogy reális esélyed van kapcsolatra.
2016. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, végül a legrondább, legkövérebb, legbutább embereknek (férfiaknak és nőknek) is lesz párja. Esély mindig van, kérdés, hogy az igényeid mennyire vannak egyensúlyban azzal, amit tőled elvárhatnak.
2016. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

"Amíg nem vagy kövér, bármi lehetsz."

Tévedsz, mert a kövérből lehet még bárki mármi, akár sovány is, ellenben a rosszindulatú előítéletes köcs*gök nem fognak sokat változni. Sok boldogságot a hozzád hasonló szörnyetegeknek!

2016. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*bármi.

Egyébként kedves kérdező, amilyennek te magad látod belülről, olyannak látnak a többiek is kívűlről.

2016. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!