Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne unatkozzak?

Mit csináljak hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés
Egész nap itthon ülök és unom magam.Nincs kedvem olvasni, tanulni, meg ilyesmik.Szívesen csinálnék weboldalt de fogalmam sincs hogyan kell.Anyukámék nagyon mérgesek rám, így jobb ha egyelőre nem kerülök a szemük elé.Nincs állatom.Nem tudok rajzolni meg festeni.Van ötletetek?NORMÁLIS válaszokat adjatok.
2016. aug. 11. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
13/L vagyok.
2016. aug. 11. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj weboldalt, alapszinten nem nehéz, menni fog neked is.
2016. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj HTML-t és CSS-t. Én annó megnéztem pár tíz videót s elsajátítottam egy alap szintet. S ezt már csak fokozni lehet. Magyarul is lehet tanulni.

Meg válassz egy tárhelyet, pl atw.hu.

De felőlem választhatsz olyat is, ahol nem kell sokat csinálnod. De még egy gportálnál is ahhoz, hogy szép legyen, minimálisan css-hez is értened kell.


Sorozatozni/animézni/filmezni szeretsz? Elkezdhetnéd valamelyiket. Esetleg írni? Mármint történeteket :D

Hobbi van?

2016. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon hobbim.És #2 nem tudom hogy kell weboldalt csinálni.Ez a baj
2016. aug. 11. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, segítek, írhatsz privátban. Nem nehéz, viszont akkor több hétig biztosan nem fogsz unatkozni, mert van mit tanulni belőle.

#1-es voltam.

2016. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj mondjuk egy tumblr oldalt, az nem nehéz és le fog kötni eléggé :) Miért mérgesek a szülők amúgy?
2016. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket, kockulj, járj el valamelyik barátnőddel sétálni.
2016. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!