Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányosnak érzem...

Annyira magányosnak érzem magam! Mit csinálhatnék, hogy ne unatkozzak egyedül?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, egész nap itthon ülök és már kezdek megőrülni. Nincs kivel lógjak, beszélgessek. Nem járok suliba, csak szeptembertől, ha felvesznek még az sem biztos. 2 éve vagyok együtt a barátommal, de ő dolgozik és ritkán tudunk együtt lenni. Hétvégente néha átmegyek hozzá és ennyi a kimozdulásom. Neki annyi haverja van, mindenkivel jóban van én meg nehezen barátkozom, úgy érzem nem bírnak az emberek. Annyira jó lenne egy barát akivel találkozhatnék és beszélgethetnék! De mivel nem járok sehova nem nagyon lesz..falun lakok, itt már mindenki ismer mindenkit, nem barátkozna velem már senki. Minden nap csak tvzek, gépezek, filmet nézek olvasok és irigykedve nézem más képeit, hogy hogy elvannak a barátaikkal. Nekem is hiányzik ez, régen annyi barátom volt ma meg mindegyiket elvesztettem és egyedül maradtam :( Van még így valaki rajtam kívül?? Hogy tölthetném el a napjaimat, hogy ne legyen ennyire üres ?

2014. máj. 19. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játsszál magaddal.
2014. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el a szomszéd faluba vagy valamerre máshova?Biztos találnál valakit,aki vel tudnál barátkozni.

Csak ki kéne mozdulni.. (És ezt most nem bántásból írom.)

2014. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De egyedül menjek el másik faluba? Hova, merre? Barangoljak az utcán? Csak úgy nem fognak odajönni hozzám és én sem hogy szia leszünk barátok? :)
2014. máj. 19. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Én is át szoktam menni egyedül a szomszéd városba, de valóban, egy emberrel sem ismerkedtem meg. Engem nem szólítanak le én meg miért zavarnék bárkit. Pedig férfi vagyok.

Ilyenkor csak azt nem bírom megérteni, ha nem megy a barátkozás, hogy bírtok barátot/barátnőt szerezni? Semmi kapcsolaton nem volt még. Nekem nem megy egyik sem.

2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keress klubbokat, társaságokat, összejöveteleket hasonló érdeklődésűeket. Akár a neten, fórumokban. Csak bátorság és remény kell, ha nem vagy őrült és elviselhetetlen biztos találsz magad mellé barátokat.

Ami az írásodon látszik, hogy egy kicsit depisnek tűnsz. Rossz kisugárzással, negatív hangulattal nehezen fog menni az biztos. Szerezz egy állatot magad mellé, pl. egy kutyát. Sétáltasd, fuss vele, fontos a friss levegő, a természet is nyújthat afféle belső megnyugvást. Kutyabarátok legtöbbször barátságosak, velük pl. könnyű barátkozni.

2014. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább van barátod, nekem az sincs, nincs és az utóbbi 10 évben nem is volt barátom, lány pláne. 30 elmúltam, nem járok sehova, hiába írta itt előttem,hogy járj társaságba, disco stb. Én gyakran jártam, volt párszor haverral 1-2 haverral, de ez ritka volt, egyedül jártam akár 100kmre is menő helyekre és sosem szedtem fel senkit, pedig nyomultam és barátokat sem találtam. Én is teljesen magányosan élek, nem tudok tanácsot adni.
2014. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tolna megyében lakom egy kis faluban. És itt tényleg semmi szórakozási lehetőség, semmi kikapcsolódási lehetőség nincsen. Velem csak az a baj, hogy nem vagyok kezdeményező, de ha olyannal találkozom aki az, tök jól eltudunk beszélni, feloldódom és máris megy a barátkozás.(barátkozás erős szó erre) De van olyan pillanatom is amikor én tudok kezdeményezni ( egy olyan lánynál aki hasonló természetű mint én.)Én mindig besorolom az embereket, hogy ő (szerintem!) talpraesettebb, "menőbb" vagy visszahúzódóbb, és mindegyikhez máshogy viszonyulok. Jobban megértem magam a visszahúzódókkal, míg akire azt hiszem, hogy nagyszájúbb annak a társaságában vagyok nehezen barátkozó és szerény.
2014. máj. 19. 22:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze természetesen ezeket a válaszokat kapjuk, hogy menjünk társaságba, bulikba stb. De ez nem ilyen egyszerű, mert egyedül nagyon nehéz elindulni, sőt én kínosan is érezném magam, ha leülnék a discoba egyedül iszogatni. Táncolni meg főleg. Ahhoz hogy odajöjjön valaki vagy jól kell kinézni vagy tényleg bátornak kell lenni és odacsapódni valakikhez, de idegenekhez elég furcsa, nem minden ember befogadóképes. De aki ilyen gondokkal küzd az eleve nem az. Amúgy igen az egyik válaszoló jól látja, depis vagyok kicsit, mert szeretnék kiutat találni, de nem tudom hogyan. Úgyhogy sorstársaim valamit találjunk ki :(
2014. máj. 19. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, bár van egy pár barátom, de az a mindig összejárogatás nincsen, ami nagyon hiányzik. Sőt, kifejezetten ritkán találkozunk, pedig nagyon hiányoznak:( Én is elég sokat vagyok egyedül, de én mindig elmegyek valahová. legtöbbször vásárolni szoktam, mert ott nem érzem magam annyira kínosan. Bulizni nem megyek egyedül a sok részeg közé, meg amúgy se vagyok valami nagy ivó. A közösségek meg nem jöttek be. Legalábbis barátokat nem találtam, csak egy két embert, akivel elhülyülök, de nekem nem ez kell. Hülyülni bárkivel lehet, attól még nem leszünk barátok. Én most azt tervezem, hogy elmegyek valamit sportolni. Nem tudnék állandóan otthon ülni, hiába vagyok sokat egyedül, ez egyszerűen kibírhatatlan. Bár én városi vagyok, úgyhogy nekem ennyiből könnyebb a helyzetem. De te nem tudsz átmenni egy városba a közelben? Ott annyi minden van. Amúgy ha gondolod, rám írhatsz, szívesen beszélgetek veled.
2014. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb. én is ilyen cipőben vagyok, az összes régi barát eltűnt, újakat meg nem nagyon találok, nem vagyok egy nagyon társasági lény, én is úgy érzem, hogy igazából senki sem kedvel. Nekem is van barátom, aki szintén nagy baráti körrel rendelkezik. Szoktam egyedül sétálgatni, vagy csak ülni padon, de barátokat így nem lehet szerezni. Én írogatni szoktam verset, novellákat, zenét hallgatok, persze a vidám baráti társaságot ez nem pótolja tudom...
2014. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!