Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a stílusom?

Hogy találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nem találom a stílusom. Hogy találjam meg? Értem ezt öltözködésre, érdeklődésre, egyéb irányultságokra. Tudom, nyilván azt szeretek amit akarok, de zavar, hogy nincs kiforrott stílusom, egyszer ezt hordok, egyszer azt stb. Támpontként főleg beatet, rock and rollt, rockot hallgatok, imádom a focit és a retro dolgokat. Minden választ előre is köszönök!
2016. aug. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
15 vagy,ráérsz ezzel. Ne keresd a stílusod, inkább csak élvezd amit szeretsz, öltözz úgy, ahogy jól érzed magad!
2016. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne, hogy értetted a kérdést..
2016. aug. 12. 14:36
 3/7 striga ***** válasza:
Te nem értetted a választ. Az ember 15 évesen sokat fejlődik még, pár éved van még, míg kialakul a stílusod mindenben, de az közbe megváltozhat.
2016. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdés a Hogyan. Erre amit írtál nem ad választ.
2016. aug. 12. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy legyen egy konkrét stílusod. Miért, a környezetednek van egy, konkrét beállítottsága?

15/L

2016. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, így is mondhatjuk
2016. aug. 12. 17:42
 7/7 striga ***** válasza:
Majd jön az magától.
2016. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!