Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan talaljam meg a stilusom...

Hogyan talaljam meg a stilusom? 14/L

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy talaljam meg a sajat stilusom. Segitsetek kerlek!!

2015. júl. 5. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruha kapcsán vagy zenére gondolsz? Ha ruha stílusra akkor eddig miket hordtál vagy még most is miket hordasz?
2015. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ruhara gondoltam.

Eddig meg ilyen kislanyosabb dolgokat, de mar elegem van ezekbol

2015. júl. 5. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát hol hagytad el?
2015. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés van gyakori kérdéseken, szerintem nézelődj :) De leírom az én véleményemet. Szépen lassan a nyáron szerezz be új ruhákat! Nagyon trendik (szerintem) a mintás pólók és a feliratosak. Vannak tök jó pólók pl. best friends feliratú, vagy városok neveivel teleírt ilyesmi. Ha nem akarsz annyira kislányos lenni, akkor ne rózsaszínes ruhákat vegyél! Legyél kicsit merészebb vegyél farmer sortokat amik nem olyan egyszerűek, hanem egy kicsit vágottak ilyesmi. A boltokban próbálj fel sok féle ruhát és valami biztos tetszeni fog! Esetleg új ékszereket, hajba való dolgokat is vehetnél. :) Most mész egyébként gimibe? Bocsi, ha valamit elírtam, nem szoktam mindig visszaolvasni. :D
2015. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állapítsd meg,hogy milyen alakod van,ès,hogy milyen fajta ruhák illenek a tiedhez. Ez az alap. Ezután pedig próbálj fel minél több stílusban ruhákat és nézd meg milyen fajták tetszenek.Én azt javaslom,hogy először egyedül menj,hogy senki ne befolyásoljon. Ha nem vagy biztos magadban az első pár ruhapróba után kérdd meg a barátnődet véleményezze...ki fog alakulni,de légy türelmes !
2015. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A stílus kb annyi, hogy azt hordd ami jól áll és tetszik neked... azért csak tudod mi tetszik.
2015. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nézz körbe, próbálj fel több mindent (olyat is amit eddig nem) és ami tetszik és jól érzed magad benne, azt vedd meg

és ne akarj hirtelen teljes változást, csak fokozatosan :)

2015. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak! Hord olyan ruhát amit szeretsz!


Én személy szerint az elegáns lányokat szeretem... de azt vegyél fel amit szeretsz! :) 17/f

2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csingilingg84 ***** válasza:
Igazuk van azoknak, akik az tanácsolták, hogy nézelődj, fedezd fel a "világot". :) Én is meguntam a régi slampos póló+farmer cuccaimat, annyira nem éreztem jól benne magamat. Rengeteg időt öltem bele abba, hogy megtaláljam önmagamat, de meghozta az eredményt(kiderült, hogy olyan stílus rejtőzött bennem, amit mégcsak elképzelni sem mertem volna; extra nőies). :) Sok sikert, legyél nyitott és csak olyan ruhákat vegyél, amiben jól érzed magadat, mert elsősorban magadnak kell tetszened, szerintem ez a legfontosabb. :D
2015. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!