Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan talaljam meg a stilusom?

Hogyan talaljam meg a stilusom?

Figyelt kérdés
Mar olyan reg keresem a stilusom es probalkozom, de nem jutok semmire. Szeretnek csinosan oltozkodni,nem ugy kinezni, mint minden lany az utcan (csonaci,tornacipo,feliratos polo....). Eddig a piros volt a kedvenc szinem, de rajottem, hogy vekony, fejletlen alkatom miatt meg kisebbnek mutat ez a szin... :/ Aztan eldontottem, h swag girl leszek ,de nem jott ossze es mar az a stilus sem tetsziktetszik, mert nem praktikuspraktikus. Most pedig leginkabb a bezs,barack,barna szinu ruhak tetszenek, ezert vasaroltam nehanyat. Ez milyen stilus? Huu... Most akkora keveredes van a ruhataramban... Alig tudok par dolgot osszevalogatni, ami talal is... Sos! :( 15/L

2015. máj. 30. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy a stílusod meg tudd nevezni. Öltözködhetsz fiúsan, nőiesen is, az a lényeg, hogy önmagad add, és ne döntsd el, hogy "akkor mostantól én az xy stílust képviselem". Próbálj olyan darabokat keresni, amik előnyösen állnak rajtad, de ne vegyél meg minden hülyeséget. Ajánlom figyelmedbe a street fashion/divatblogokat, ott láthatod, hogy külföldön hogy öltöznek, és ha megtetszik egy összeállítás, megpróbálhatod lemásolni itthoni darabokkal.
2015. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stílusod vagy van, vagy nincs. Ezen nincs mit keresni.
2015. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hordj olyan ruhákat amik tetszenek, egy idő után ki fog forrni, maximum egy kicsit cinkesebb "próbaidőszak" után.
2015. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!