Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmi kedvem a szalagtűzőtánch...

Semmi kedvem a szalagtűzőtánchoz. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ebben az évben ballagok, és mint máshol, itt is kötelező táncot tanulni, szeptembertől kezdődnek a próbák. Viszont annyira nincs kedvem az egészhez. Hétköznap az ezer óra után pont táncikálni nincs energiám, valamint az osztályközösség is csapnivaló, abszolút nem tudom jókedvben eltölteni az időt. Valószínű sokat ki fogok hagyni.

Nektek mik a tapasztalatitok, vagy hogy gondoltok vissza erre? Volt hogy nem mentetek el?


2016. aug. 12. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi is inkább elmentünk a kocsmába :D
2016. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem akartam táncolni, egyáltalán nem hozott lázba ez az egész, de miután az ofőm konkrétan leszarta, hogy én nem akarok ebben résztvenni, nem volt más választásom. Végül nem bántam meg, a mai napig egy szép emlék a szalagavatóm, annak ellenére, hogy a szoknyámon tapostam tánc közben. :D Habár a videón szerencsére nem látszik, hogy ott szenvedek, és a szüleimnek se tűnt fel. :D Nekünk amúgy hétvégén korán reggel voltak a táncpróbák, és még élveztük is!
2016. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan megmondtam, hogy sz*r a zene és a tánc. Nehogymár holmi gettócigány zenére tűzzük a szalagot, aminek az a dalszövege, hogy megölök mindenkit, drogozok, iszok, szívok, stb.
2016. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!