Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Domokos...

Sens0r kérdése:

Szerintetek szép név a Domokos? Nektek mi a nevetek?

Figyelt kérdés

(És, igen, ez az én nevem) Bármit írhattok nem bántotok meg, azt már az osztálytársaim megtették...

Előre is köszönöm a véleményeket!



2016. aug. 12. 15:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

Már harmadszor gépelem be, amikor rányomok, hogy küldés, nem tölti be az oldalt.

Szerintem a Domokos túlzottan csúfolható, ezért saját gyerekemnek nem adnám, meg még hát azért sem, mert szerintem csak átlagos név mégha elvonatkoztatok attól is, hogy túlzottan csúfolható. Viszont a Domonkos nagyon tetszik.

2016. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, de nem ez alapján ítélek meg egy embert. Meg messze nem olyan rossz, mint sok más név, végülis ez még egy teljesen normális név, csak nekem nem tetszik, ahogy a Dominik meg Domonkos sem, ami majdnem ugyanaz.
2016. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!