Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sos! Mit tegyek?

Sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A héten voltam egy fesztiválra, tegnapelőtt jöttem haza nem is volt semmi gond, ma a barátom azzal állított szembe hogy bepasiztam. Ez egyáltalán nem igaz de szentül állitja hogy az mivel senki nem találja ezt ki a semmiből. Nem történt semmi tényleg nem csaltam meg senkivel, de nem hiszi el, azt se ajarja elmondani h kimondta és mit. Mit tudjak csinálni higy higgyen már nekem?

2016. aug. 14. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"azt se ajarja elmondani h kimondta és mit"


Na, ezért tanácsolom, hogy szakítsz, mert kamu az egész, ha képtelen arra, hogy ezt elmondja, plusz az, hogy még gyanúsítgat is, az már túl lép minden határt.

Súlyos önértékelési problémája van, nem bízik benned, vádaskodik.


Egyébként szerintem pont ő volt az, aki megcsalt téged, mert különben szóba se került volna ez az egész.

Különben mégis, honnan veszi, hogy te megcsaltad őt?


Mindenki magából indul ki.

2016. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki akar dobni és rád fogja
2016. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Talán a közös barátaitokon kell számon kérni, csak ők lehetnek rá ilyen befolyással.
2016. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi széppen! #1 fogalmam sincs, voltak velem még páran nemtudom valaki onnan mondhatta neki, ismerkedtem fiúkkal denl semmi nem volt beszélgetésen kivül, lehet magából indul ki, nem tudom
2016. aug. 15. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!