Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőmet "bántja" a baráti...

Barátnőmet "bántja" a baráti köröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy - mondjuk ki - duci testalkató lány, de amúgy végtelenül kedves, jóindulatú, szándékosan senkit nem bántana meg. Úgy néz ki, hogy ő lesz az igazi.

A barátaim rendszeresen "kismalac" és hasonló jelzőkkel illetik, ami már engem is zavar, szóltam is nekik, amire a válasz "sokkal jobban kinéző lányt is találnál magadnak".

Szerintük ez poén... Mit tegyek?


2016. aug. 14. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
El kéne gondolkodni rajta hogy tényleg akarsz-e ilyen "barátokat". Ha én lennék a helyedbe, az ilyen "barátok" biztos mennének a levesbe, részemről.
2016. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Búcsut intenék nekik
2016. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ezek nem barátok, ha szeretnének téged, tisztelnék a választásodat, és másképp viselkednének a lánnyal is. Ők csak a külsőt nézik, ami előbb-utóbb úgyis elcsúnyul valamennyire. Aki csak ez alapján választ társat, az később megbánja majd, mert ennyi egy házassághoz nem alap.

Én otthagynám őket, mert barátokat, haverokat minden sarkon találsz majd, de "igazit" nem könnyű. Becsüld meg, és állj ki mellette ha szereted.

2016. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondolom akkor te abba a falyta barati korbe kerultel akik megszoljak a masikokat akik nem tettszenek nekik de szerintem mond meg nekik hogy hagyjak a baratnodet es mond meg nekik hogy ha igazi baratok vagytok akkor hagyjatok ot de ha idaig nem tartottak tiszteletben keresed akkor azok nem igazi baratok szoval integess nekik papat ugymond :D
2017. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!