Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy (idézem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy (idézem) "a lányoknak könnyű, mert mindegyikük tetszik valakinek"?

Figyelt kérdés

Szerintem meg pont fordítva van. Még az általam legrusnyábbnak vélt pasit is körbeajnározza a fél társadalom, míg a közvélemény szerint csúnya lányokat egyöntetűen ocsmánynak titulálja mindenki.

Most én vagyok a vak, vagy mi?


2011. szept. 9. 17:35
1 2 3
 1/28 obivan ***** válasza:
45%
Hány éves vagy?
2011. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Töklényegtelen a kérdés szempontjából.
2011. szept. 9. 17:37
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok egy was ist das, fiú vagyok és egyáltalán nem rohangálnak utánam a nők...bár úgy lenne...
2011. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Második, megnyugodhatsz, mert én sem nézek ki jól és nem is lohol utánam senki.
2011. szept. 9. 17:41
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok de nagyon senkit nem érdeklek:/:D

ez van hozzá kell szokni majd meghalok magányosan:D

2011. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Vagy csak még nem tutsz róla hogy érdekelsz valakit.(utolsó komment előnek)
2011. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

aaazz tuti h nem érdeklek senkit:D

ebben biztos vagyok:D

2011. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
vans00000, ilyen alapon ez a 17:39-es válaszolóra is lazán kivetíthető.
2011. szept. 9. 17:52
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy altalanossagban igy van. Ha van egy dagadt pasi, az csak "mackos", ellenben a 70kg feletti csajok mar "zsirdisznok". Ha nem vagy egy szexi 50kg-s csinibaba, akkor igencsak meg kell dolgoznod erte, hogy eszrevegyenek. Hiaba hangoztatjak itt a pasik, hogy nekik nem az kell. Ez valahogy sose igy van a valo vilagban. Hogy miert? Nem tudom. talan ez a ferfinem titkos bosszuja az emancipacio miatt. Elhitettek velunk, hogy csak a tokeletes no a no. (ok, mi meg visszavaghatunk, hogy igenis a meret lenyeges, es csak azert mondjuk, hogy nem, mert nem akarunk szenyanak es felszinesnek tunni)
2011. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"talan ez a ferfinem titkos bosszuja az emancipacio miatt."

Na, azért összeesküvés elméleteket ne alkossunk.:D

De amúgy nem mondtál hülyeséget.

2011. szept. 9. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!