Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak bátor de mégis kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak bátor de mégis kis aranyos gondoskodó, megértő csajszik még manapság?

Figyelt kérdés
Olyanok akikkel olyan nyugis már az első randi is mintha 1000 éve ismernénk egymást, nincsenek hatalmas elvárásaik mégha meg is felelnék azoknak is, de mégiscsak nyugisabb úgy randizni ha nagyon megértő és kedveskedő a másik :)
2013. ápr. 15. 22:46
1 2
 1/16 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
Biztos, de valószínűleg valaki már kezét-lábát törte hogy járhasson vele, szóval csillagászati esélyei vannak hogy összefutsz egy ilyen fajta lánnyal D:
2013. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nemrég az orvadászok kilőtték az utolsót is. :D

Ez lett velük. [link]

2013. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen csajok, persze. De ebből még nem következik, hogy az első randin egyből ugyan azon a hullámhosszon lesztek. 22N
2013. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Dehogy nem, saját tapasztalatból tudom h lehet ilyen egy első randi ;)

Sőt nekem az eddigi néhány randimból mind ilyen volt de mégis mindig aggódom, mert tök nehéz megszervezni akár 1-et is :S

2013. ápr. 15. 22:58
 5/16 anonim ***** válasza:
És hol vannak azok, akik ilyenek voltak veled első randin?
2013. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez biológia is! Mindenki a legjobbatakarja magának. Verseny van. Vannak aranyos csajok, de ők nem azok a trendi csinosan öltözködők. Vannak Aranyos jól kinéző csajok akiknek tényleg sok az elvárásuk a pasiktól, ők felnagyítják a szépségüket,azt hiszik azért cserébe nekik minden jár, holottszerintem komoly kapcsolatra a pasiknak is kell több nemcsak a külső. Ezek a csajok ha nem kapják meg azt amit akarnak akkor átalakulnak hisztis p*csává. Meg vannak a dögös jól kinéző csajok, akik mindig nagyképüek.


A csajoknak is tanulni kell h hogy bánjanak egy pasival emberségesen, nekik is tanulni kell komunikációt, empátiát, és ez egy folyamat meg idő, mondhatnám a huszas évek.


Legyél jó emberismerő, érezz rá mi kell a nőnek és a szerint simán tudod vezetgetni, meg olyan irányba terelgetni amerre akarod, mert amugy elég buták, úgy értem nem veszik észre mikor a pasik túl járnak az eszükön.


Ha megtanulod jól kezelni az emberi kapcsolataidat akkor bármilyen tipussal jól elboldogulsz..de ehez idő kell, meg befektetett energia.

2013. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vannak. Én ismerek egyet. Mindenről lehet vele beszélni, nyiltan. De mégis egy aranyos, megértő lány. De sajnos nem én kellettem neki.
2013. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7/7


Dettó.

2013. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7 és 8 , lepasszolhatnátok őket nekem *-*
2013. ápr. 16. 18:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek párat, csak sajnos nem az én korosztályomban - és már kapcsolatban is vannak.

Nagyon nehéz megtalálni őket, filmekben sajna jóval több van, mint a valóságban.

2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!