Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a pasik, hogy szeretik, ha a nők kezdeményeznek, ha később mégis nyomulósnak tartják az ilyen "bátor lányokat" és nem keresik többé, vagy lekoptatják őket?

Figyelt kérdés

Erre szeretnék választ kapni. Hozzáteszem, már nem vagyok tini, 20-as éveimet taposom. Ja és előre is elnézést kérek, ha kicsit egyoldalúan van beállítva a kérdés, csak általában mindig ezt tapasztalom. Ha nem kezdeményezek az a baj, ha kezdeményezek, akkor meg az. Kinek mi a véleménye erről? Fiúk-lányok is válaszolhatnak nyugodtan.


Tudom, hogy millió ilyen kérdés volt már, el is olvastam néhányat, csak most újból feldobtam a labdát.



2012. okt. 25. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
talán nem jön be nekik az, aki kezdeményez. -.- ha bejönne nekik, nyilván örülnének.
2012. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Az teljes mértékben attól függ milyen az a kezdeményezés. Mert annak nagyon sok fokozata van. 24F
2012. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a csaj akkor én örülök a kezdeményezésnek. Ha meg nem tetszik akkor meg ugyan az a szitu mint amikor a csajnak se tetszik a pasi persze hogy koptatás van... 22/F
2012. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy az elején a pasik tepernek (jobb esetben) és, ha mondjuk fordul a kocka, akkor meg legszívesebben nem is beszélgetne a csajjal. Miért van ez? Túlságosan nyomulhat a csaj, vagy mi?
2012. okt. 25. 11:42
 5/30 anonim ***** válasza:
Na nekem ez most aktuális... Ha keresem, nyomulok, ha nem keresem, nem érdekel...
2012. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Neeem:D ez akkor van, ha a csaj nem jön be.
2012. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Velem előfordul, hogy csak úgy so-so tetszik egy csaj. Elbeszélgetek vele, esetleg felveszem facebookon, de annyira nem érdekel. És ha elkezd írogatni, hangulatomtól függ, hogy folytatom-e vele.
2012. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi lehet a dologban hogy a férfiak először szeretik ha a nők közelítik meg őket ahelyett hogy nekik kellene valami frappáns szöveggel érdeklődést mutatni.

Viszont lehetséges hogy utána úgy érzik hogy kiesnek a szerepükből,mert a nő 'nyomul'.

2012. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen, van abban valami, hogy a csaj is hasonlóan reagál, ha nem tetszik neki egy pasi. Csak miért nem lehet normálisan közölni, hogy "Bocs, nem jössz be, ne keress többé". Bár ez egy kegyetlen mondat, mégis nem hagyna többé reménykedni és akkor odébb állok és mást keresek, nem?
2012. okt. 25. 11:45
 10/30 anonim ***** válasza:
Mert a kezdeményezés nem egyenlő a nyomulással. (ahogy egy előző is írta: más a fokozat) Csak meg kell adni a zöld jelzést, utána már hagyni kell, hogy "kibontakozhasson" (ha akar).
2012. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!