Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, miért buktok sokan a...

Lányok, miért buktok sokan a "rosszfiúkra"?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok(19/L)csak nem értem,mert mondjuk én inkább a "jófiút"értékelem és kíváncsi vagyok.

Rosszfiú alatt nem a teljesen bunkókra gondolok,hanem pl olyan aki kiszámíthatatlan,pörgősebb az élete,nem kéri ki a véleményeteket sokszor,nem mutatja ki annyira az érzelmeit stb.

Jófiú alatt sem az otthonülős mindenre bológató srácokat értem,hanem hogy udvarias,figyelmes,mindig kimutatja az érzéseit,nem kell "találgatni"mellette hogy mit érez,mindig érdekli a véleményed.

Utóbbi "típust"miért nem szeretitek annyira?

Nem általánosítom ezt mindenkire,de sokan szeretik inkább az előbbit úgy látom a környezetemben,az ő válaszaik érdekelnének. :)


2016. aug. 16. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint olyanok válasza,akik jobban szeretik az előbbit.
2016. aug. 16. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy vannak még értelmes lányok :)
2016. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés,de nekem is inkább az első jön be.Barátom is ilyen.19L
2016. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok lány; de talán azért teszi ezt, mert azt gondolják, hogy aki mer rossz lenni az bátor és erős, mivel ugye nem fél a következményektől. Ez szerintem zsákutca, de mindegy. Egy úgymond jófiú viszont nem feltétlenül feltűnő, nem tűnik ki az átlag közül, ezért olyan nagyon észre sem veszik. Plusz a mai világban jónak lenni elég nehézkes, mert mindenki ügyeskedéssel, szélhámoskodással tud előbbre jutni, vagyont szerezni stb. és ez az eleve rosszfiúknak nyilvánvalóan jobban megy. Sokszor meg a lányoknál is azt látom, hogy inkább nem jók akarnak lenni, hanem erőszakoskodnak, csúnya és önző módszerekkel érik el amit akarnak. A testükkel tesznek szert előnyökre és hasonlók. Tisztelet persze a kivételnek. Egy becsületes, szolíd lány is elég ritka ma már, ha meg van ilyen, akkor az szintén nem nagyon tud boldogulni. Legfeljebb csak vegetálni valahogyan.
2016. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert túl sok filmet,sorozatot néztek. Ahol menő rosszfiú végül lány(főszereplő) miatt lesz jófiú és happy end.
2016. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mondanám hogy nem értelmes lányok,akik jobban szeretik a rosszfiúkat,csak annyi hogy nem értem,mint ahogy írtam a kérdésben :)

Köszi a választ kettes. :)

És a fiúknak is. :D

2016. aug. 16. 16:05
 7/7 anonim válasza:

És fiú vagyok de tudom a választ. (szerintem)

A "jó" fiúk úgy kezelik a lányokat mint ha egy isteni csoda lenne aki mindig csak pozitív dolgokat mond ami egy idő után idegesítő! Főleg mikor folyamatosan "zaklat" téged telefonon és meg állásnélküli ír. Ez nyilván azért van mert tudják hogy olyan lányt mint ő soha nem talál... De a "rossz" fiúk ennek az ellentéte,nyilván ő nem fog neked folyamatosan írni mert más dolga van és téged is békén hagy. Persze mindkettő típusnak megvannak az előnyei és hátrányai. Plusz a rossz fiúk jobban mutatnak Instán! :P

2022. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!