Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják a románoka...

Sokan miért utálják a románokat? Mi bajuk van velük?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Költözz a fajtájuk mellé és megtudod
2016. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Erre azt szokták felelni általában, hogy "történelmi okok miatt". Én személy szerint gyerekesnek tartom ezt a gyűlölködősdit.
2016. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem Trianon miatt ellenszenvesek hanem ahogyan az ottani magyarokkal bannak, hogy lopjak a magyar kulturat (pl most a szekely kurtoskalacsot akarjak osi roman termekkent bejegyeztetni), megprobaljak az Erdelyi magyar muemlekeket teljesen eltorolni (pl Vajdahunyad vararol a szocializmusban 600 eves magyar feliratokat vertek le), olyan mertekben hamisitjak a tortenelmet hogy az mar verlazito: a dakok utodainak mondjak magukat de semmi kozuk nincs hozzajuk, azt allitjak hogy Erdely mar a honfoglalaskor is roman tobbsegu volt, pedig akkor meg a romanok a mai Albania teruleten eltek, azt hirdetik Hunyadi, Bathory roman volt stb stb reggelig lehetne sorolni. A magyarokat minden forumon, minden video alatt szidjak. Egy igazi civilizalatlan, gyulolkodo, sunyi tolvajnep.

Ja es mielott azt mondanatok nem vagyok gyulolkodo tipus, semmi bajom se a szlovakkal, se a szerbel, se senkivel, de a romanokat igenis utalom megpedig a zsigeri gyuloletuk miatt ami egy atlag romanbol is arad a magyarok fele.

2016. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Vannak olyan népek, akiknek a politikai vezetői múltjuk miatt érzek ellenszenvet, de a románok esetében maga a népben benne van egyfajta magyargyűlölet, egyfajta magyar elnyomás utáni vágy.


Először is igazságtalanul megkaparintottak egy nagy területet, ahol abszolút nem tisztelik az ott élő magyarokat. Terrorizálják őket, megkülönböztetik a származásuk miatt, rákényszerítik a saját nyelvüket (még azt is megszabják, hogy milyen nevet vehetsz fel!), betiltják a kultúrájukat és nemzeti ünnepeiket, hamisítják a történelmüket (történelmünket). Aki ezt nem tudja az egy álomvilágban él. Nézegessél ilyen videókat:

[link]


És ezek csak a felületes dolgok, amit minden embernek kellene látni, akinek 2nél több az IQ-ja. Hál' Istennek én nem élek közöttük, de az ott lakók biztos részletesebb infót tudnának adni arról, hogy miért nem álomszép dolog ott élni ezek között.


De biztos rasszista vagyok, aki bőrszín alapján fiktív tulajdonságokat rendel hozzá, ártatlan emberekhez.

2016. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Invitállak egy középiskolába, ahol a többsége román vagy csak simán itt élni Erdélyben magyarként fél évig, szerintem sírva futnál vissza cimborám.
2016. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem minden nap román vevőim vannak.

Bunkók,mocskosak,üvöltöznek.

2016. júl. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Én a saját családtagjaimon tapasztalom mien gonoszak a ronánok. Ez már régibb mint a Trianon hiszen már 1848-ban felvonultak ellenünk az osztrákok oldalán. Ezért utáljuk a románokat.
2020. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt is hozzá tenném, hogy volt az a botrány amikor egy román szolidalitás jeléül kirakta a székely zászlót. Több százezer leire megbüntették érte. Ezen is látszik mennyire utálnak minket. Ez nekem különösen is megérintett hiszen nagyanyám ősei Trianon után szöktek át Kisvárdára.
2020. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem utálom őket. Rossz emberek mindenhol vannak, na azokat viszont utálom. Ilyen gyerekes dolog miatt, hogy enyém-övé ország rohadtul az emberiség legalja. Abból kiindulva, hogy a magyarok is követnek el bűncselekményeket, simán kikövetkeztethető, hogy annak idején Mi magyarok nem voltunk igazán nagy hősök. A történelem pedig nem változtat a véleményemen. Ne a múltban éljen az ember, mert előbb-utóbb az illető is ezt fogja hajtogatni, hogy "bezzeg a mi időnkben...". Az ilyen vén szivarokat meg mindenki utálja.
2022. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk Erdélyben sokkal több probléma volt a Mezei nevű fehér cigányokkal a falunkban, mint a románokkal. Szerencsére elhúztak innen. Ők inkább húztak a románokhoz mint a Székelyekhez. Semmitérő csavargók voltak, mint sok román aki járja Európa országait elősködve.
jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!