Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kevés önbizalmon mi segít? 18/L

Kevés önbizalmon mi segít? 18/L

Figyelt kérdés
Nem is feltétlen a külsőmmel való elégedetlenségből ered.. inkább mások sértései és rosszindulata miatt keletkezhetett. Egyszerűen nem tudok kiállni magamért, félve másoktól.
2016. aug. 16. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen egy szűk baráti társaságod, akikkel jól érzed magad, utána javulni fog, ha csak ilyenek miatt van kevés.

22F

2016. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kigyúrt magas pasi!
2016. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem is feltétlen a külsőmmel való elégedetlenség"

Miért lenne ez oka?

Valós önbizalomhiányoknál ez szinte sosincs jelen.

Tudnod kell, tények vélemények felett állnak. Míg egy vélemény, egy egyén tényről alkotott képzete/tudása, addig tény, maga valóság. Ebből látszik, vélemények nem számítanak.

Magadért kiállni meg kéne tanulj, vagy összegezve több kellemetlen helyzeted lesz mint úgy, de ilyeneknél legjobb döntés, röhögni egyén agyhalottságán és tovább élni, élvezni életed.

Írj rám ha kell segítség.

2016. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én legbelül ezzel a problémával küzdök a mai napig. Egyedül még sétálni se merek a városban, kiállni se merek magamért, félek öngyújtót kérni ismeretlentől és még sorolhatnám. Viszont senki nem így ismer. Általában mindig valamelyik barátommal vagyok mindenhol, és ez bátorságod ad mindenre. Iskolába is osztálytársaimmal mozgok mindig, nagy a szám, folyton beszélgetek és ha beszólnak vissza szólok. De egyedül, teljesen más ember vagyok. Nekem a barátok segítenek ennek az "állarcnak" a felhúzásában. Nem tudom ez segített e, de szerintem próbálj mindig a barátaiddal lenni. 17/f
2016. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!