Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munka utáni kevés időt hogy...

A munka utáni kevés időt hogy osszátok be úgy, hogy mindenre jusson idő?

Figyelt kérdés

Pl eddig 2-3 naponta jártam boltba, de sok időt elvesz és ritkábban kéne. De attól kenyérboltba, zöldségeshez ugyanúgy kell menni gyakran és akkor már nem is spóroltam sok időt.


Egyedül élek..


2016. aug. 5. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

úgy, hogy az engem érdeklő dolgok 90%áról lemondok, és foglalkozom a megélhetéshez szükséges 10%kal.


Ez van, ezt kell szeretni.

2016. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Pont ezért alapítottam saját vállalkozást. Úgy osztom be az időm, ahogy akarom és medence mellett dolgozhatok.

(nem azért írtam hogy felvágjak)

2016. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen időbesztásban dolgozol?


Amikor 9-17ig dolgoztam, munka után bementem hazafele úton a boltba, minden egyes nap. Utána találkoztam valakivel elmentem étterembe, van amikor moziba vagy sétálni, vásárolni, szépségápolás. Hétvégén intéztem a postát, hivatalos ügyeket, elugrottam wellnessezni vagy egy hosszú hétvégére külföldre. Volt időm olvasni, nyelvet tanulni, netezni, filmezni este. Tanfolyamrais volt időm. Én is egyedül éltem, volt amikor volt kapcsolatom, de nem éltünk együtt.

2016. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Este 6-ra érek haza, és 9-re már szeretnék ágyban lenni. Igazából hamarabb is akár, mert esek össze.

Ti nem vagytok fáradtak??

2016. aug. 5. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 7:30kor kezdtem. Hajnalban keltem. Fél5kor végeztem. Haza fele hulla fáradtan elmentem a boltba. Utána jóformán a fáradtság miatt nem volt kedvem semmit se csinálni. Ha pihentem fél órát még fáradtabbnak éreztem magam. Rossz alvó is vagyok. Gondok is voltak a munkahelyen. Most másikat keresek ami nem szívja le az energiámat ennyire. Kitartást és próbáld magad kipihenni hétvégén.
2016. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!