Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyna találhatok külföldi...

Hogyna találhatok külföldi levelezőtársat aki magyarul szeretne tanulni?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem hogy ahogy mi is szoktunk magyarok hogy angolul beszelo levelezotarsat kerseunk hogy megtanuljunk angolul. Ezt ertem pont forditva hogy egy kulfoldi szemely magyarul tanul es mi segitunk neki magyarul tanulni, magyarul levelezunk vele. Ezt termeszetesen a korom beliekkel szeretnem habar kicsi ra za esely hogy valaki ennyi idoseb magyarul akar tanulni mert 12-14-es korosztalyba gondolom. Ertelmes valaszokat legyszi! Koszi! ( bocsi h osszevissza irtam csak sietek:)) amugy mivel ugye szerintem fontos a kerdessel kapcsolatban: magyar nyelvtanbol 5-os vagyok:)

2016. aug. 19. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyan*
2016. aug. 19. 12:09
 2/6 anonim ***** válasza:
interpals.net
2016. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de olyan nincs amivel korombelieket talalhatok?
2016. aug. 19. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is interpalson tanítok néhány embert magyarul. De nagyon nehéz feladat. Sokszor visszakérdeznek, nem értik amit írok. Ilyenkor angolul elmagyarázom nekik. Fárasztó de nekem tetszik. Szívesen segítek nekik.

Ugyanitt találtam olyan embert aki ugyanígy az angolban segít nekem, javítja a mondataim. Szerintem jó oldal, próbáld ki! Vannak fent fiatalabbak is ahogy láttam.

21L

2016. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. aug. 19. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!