Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol szerezhetnék külföldi...

Hol szerezhetnék külföldi levelezőtársat akivel angolul beszélhetnék?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 27. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
interpals.net
2015. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 27. 20:16
 3/5 anonim válasza:
ha lány vagyés képet is teszel fel magadról készülj fel hogy naponta legalább 5 arab, 3 török, 4 kínai fog írni még akkoris ha a leírásban direkt kiemeled hogy csak angolul szeretnél tanulni és csak angol anyanyelvűekkel szeretnél beszélgetni, ugyanis én először elkövettem azt a hibát hogy nem írtam bele , tettem fel képet / félreértés ne essék nem vagyok az a tipikus szolis mindenemet kidobom vagy bedobom kis csücsörítős cicababa, egy teljesen hétköznapi képet tettem fel /és napi legalább 10 üzenet arabtól vagy töröktől jött aki szívesen tanítana angolul miközben egy mondatot nem tudott helyesen leírni vagyis én jobban tudtam angolul mint ő. Aztán kiemeltem és azóta beszélgetek olyan emberekkel akik Amerikában, Angliában vagy esetleg Skóciában élnek és perfekt tudják az angolt és kijavítanak ha rosszul írok valamit de természetesen még úgy hogy ki van emelve folyamatosan napi legalább 3 levelet kapok arabtól, töröktől, nem győzöm törölgetni őket.
2015. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sharedtalk.com
2015. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és még szerencsére nem tettem fel képet:D
2015. máj. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!