Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak az emberek...

Miért vannak az emberek annyira oda a tűzijátékért?

Figyelt kérdés
Annyi az egész hogy 20 percen keresztül fellőnek rakétákat amik különböző színekben robbanak és terülnek sugár irányban és több tízezren nyálcsorgatva nézik, semmi értelme.
2016. aug. 20. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem sem érdekel.
2016. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Mert szép.

Nem vagyok különösebben rákattanva. Pesti nagy tömegbe tuti nem mennék ki. De máshol szívesen megnézem, ha épp ott vagyok.

2016. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Emberek, ez nem lehet igaz. Úgy kérdezed, mintha baj lenne. Te nem szereted, akkor nem nézd, aki szereti, az nézi. Fogadjuk már el. Ezért egy kérdést kiírni... Egyébként én sem vagyok különösebben oda érte, de ha úgy van, akkor megnézem, mert csúnyának nem mondanám.
2016. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MZ.per.X ***** válasza:

Annyira én sem vagyok oda már érte, utoljára talán gyerekként érdekelt igazán.


Régen megértem hogy szenzáció volt, most már szerintem magasabb lett az ingerküszöböm.

2016. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szép. Olyan ez mint pl a szivárvány , hullócsillag meg villámlás keveréke,ezeket is megnézi az ember. Nekem egy nagy bajom van csak ezzel hogy abba a milliós hering tömegbe én be nem megyek tömörülni ami Bp-en van,annyit nem ér meg az egész.
2016. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert gyerekes felfogásuk van.
2016. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
A szivárvány, a hullócsillag meg a villámlás ingyen van.
2016. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Biztos nem arra gondolnak mennyibe került, mert akkor elszörnyedve néznék, mint én...
2016. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Kit érdekel mennyibe kerül? Ez legalább látványos és millió ember boldogan megnézi. Ezerszeresét ellopják ennek a pénznek a politikusok,még egy db politikusnak is aprópénz ez a 140 millió,bele se írná a vagyonnyilatkozatába mert észre se veszi.. inkább ezen kellene fanyalogni,azt még valahol meg is értem.


Szóval 140 millióba kerül. Kb majd 1 millióan nézik, szóval fejenként 140 ft ba kerülne,országosan nézve meg 14 ft-ba. Egy gombóc fagyi drágább,szóval az az 1 millió ember szívesen adja adójának 140ft-ját erre a célra szerintem.

2016. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez egy hobbi amit nem lehet megérteni csak ha te is csinálod.
2016. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!