Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes kedvtelenség ellen mit...

Teljes kedvtelenség ellen mit tegyek? Ez már betegség?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy jó kategóriát választottam-e. Elég hosszú és összetett problémával küszködöm. Úgy érzem,hogy teljesen elfáradtam mind mentálisan,mind fizikailag,annak ellenére,hogy nem dolgozom. A probléma forrása az,hogy már hónapok óta nem találok munkát,pedig úgy érzem,hogy mindent megteszek a siker érdekében,de a végén mindig elutasítanak. Teljesen kiborít ez az egész. Nem találom a helyem,fáradt vagyok egész nap, rengeteget idegeskedek, szinte mindig megy a hasam,fáj a fejem. Csak telnek a napok eredménytelenül.

Lehet,hogy elég hülye ez az egész helyzet,de kezdek belebetegedni.

Mit tegyek szerintetek?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!


2011. nov. 23. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A férjem ugyanígy viselkedett amikor munka nélkül volt. Súlyos depresszió tüneteit produkálta, akárcsak te. Ha úgysem dolgozol és van időd, keress fel egy pszichológust. Szerintem tudna segíteni.
2011. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Most erre mit tudnék írni?

Nekem is ugyanez a fáradtság állapota van... bármit csinálok nem megy, nem tudok energiával feltöltődni. :(

Ha sportolok, akkor csak még fáradtabb leszek és legszívesebben átaludnám a napom és nem gondolnék semmire.

2011. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

simán depresszió. én is már 6 hónapja szívok ezzel a munkakeresés miatt, az a baj, hogy így nincs pénzem se gyógyszerre, se pszichológusra. nincs tb-m se, nem voltam bejelentve a vállalkozónál.

engem is érdekel, hogy PÉNZ NÉLKÜL mit lehet csinálni. :)

2011. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, ne aggódj, sok millió ember éli át ezt világszerte. Persze ettől nem múlik el, de megnyutató, hogy az ember nincs egyedül... :)


Én is úgy látom, hogy depresszió. Nézz egy TB által fizetet pszichológust, akinél el tudod mondani minden bajod, le tudod engedni a gőzt. Hogy ne csússz bele túlzottan sem a depresszióba, sem a szorongásba.


Munka... Nehéz. A lelked miatt érdemes lenne valamit elvállalni, bármit, mert közben is tudsz keresni, de a munkavégzés, hogy felkelsz, időre mész, feladatod van, nem érzed magad feleslegesnek, szóval mindez kihúz a depresszióból, és sokkal több erőd, kedved és lendületed lesz, sokkal pozitívabbak lesznek a gondolataid, és jobban megy majd a munkakeresés.


Sok sikert!


35n

2011. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!