Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy vágtok vissza a...

Ti hogy vágtok vissza a kétszínű, álszent és pletykás embereknek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kerülni próbálom őket.
2016. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek visszavágni, mit árthat?
2016. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát a sors két nőszemélyt és egy volt fiú osztálytárst lőkött elém aki eme tulajdonoság jellemzi.

Az egyik az anyám, na ő pia hatására csinálta sose bírtam már több éve elköltöztem, mert kibírhatatlan volt.

A fiú osztálytárs idővel színét se láttam, mióta melózik azóta nem pletykál érdekes... Talán a munka mellett nem jut ereje :)

Na és a lány ő volt a legrosszabb, előtten tövig nyalt, hátam meget pedig hazugságokat hordott össze, többiek előtt próbált lejáratni de szemébe mondtam, hogy egy hazug kis, ketszínű ribi vagy és többet az életben nem megyek veled haza, gyakorlat után.


Aztán a lány utolsó hónap suli előtt, leált és abba maradt aztán lebalagtabb azóta nem láttam, nem is akarom!


Szóval, ne hagyd magad a többi előtt hívd oda és pofozd le bármi szembesíts mekkora hazug, ketszinű...


(jöhet a zöld ha úgy érzed!)

2016. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dezinformálni szoktam.
2016. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 irányt látok ilyenkor előttem:

-ugyanazzal a kártyával vágok vissza, viszonozom

-számonkérem, előszedem, hogy miért teszi ezt

-leszarom, nem érdekel

2016. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!