Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a gonosz,...

Miért van az, hogy a gonosz, áruló, kétszínű, aljas embereknek van a legtöbb barátjuk, haverjuk? Mert félnek tőlük?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindig félelemből,de olyan is van,inkább érdekből.

Sokan a főnökeiket is utálják,mégis nyalnak nekik a pozícióért,vannak érdekbarátságok is akik azért barátkoznak sznobokkal,hogy anyagi javakhoz vagy protekcióhoz jussanak.

2014. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben ilyenek és ezek egymásra találnak. Munkahelyen ez marha gyakori. Olyankor hullanak ki azok akik normálisak és a munkájukkal foglalkoztak nem az aktuális pletykákkal napi szinten.
2014. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó esélyekkel indulok...:/
2014. jan. 21. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez még annak is függvénye milyen a cégvezetés. Jó helyeken, ezt nem tűrik el. Ahol kontroll alatt vannak az emberek, ott nincs idő kisded játékokra munkaidő alatt. Utána persze úgy h.lye mindenki ahogy akar.
2014. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Captain Hindsight ***** válasza:
100%
szerintem meg pont fordítva van a legtöbb helyen oszd meg és uralkodj.a vezetőségnek az a jó ha bokorugrók civakodnak.legalábbis állami szférában ez megy
2014. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk,mindenki,mindenkit mószerol...-előre nyal-hátra tapos,hátra nyal-titokban előre tapos.Kéthetente új munkatársak,pedig csak fél éve vagyok a cégnél,(erős az idegzetem),pénzre meg szükségem van.Viccként fogom fel az egészet,mert az is tiszta röhej.
2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a "spiritualitás a gyakorlatban", vagyis az a kicsi, ami igaz a sok baromság közt: te választod meg a világodat. Pénzéhes amerikaiak elnevezték vonzásnak, és tényleg van valami: köréd gyűlnek azok, akikkel félszavakból is... Fontos tanulsága ennek, hogy sosem késő nekilátni megkeresni a jóravaló emberek köreit, és megpróbálni felnőni a feladathoz, hogy közéjük tartozz. Van kifogás bőven, tudom én, nekem is volt. Nem nehezebb ma, mint akkor, sőt. Minden jobb. Volt egy átmenet, ami rohadt nehéz volt, de már nincs és nem lesz többé. Nagy biztonságot ad olyanokkal együtt dolgozni, akik valóban a barátaid.
2014. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:
Nos, a gonosz, kétszínű, hazug emberek általában a barátaik számáról is hazudnak. :)
2014. jan. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!