Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek h cikis...

Történt már veletek h cikis helyzetbe kerültetek?

Figyelt kérdés
Én velem pl.:hogy otthon egy új vendég érkezett hozzánk, jöttem ki a szobámból és a srác rendesen bemutatkozott és én meg nem a nevemet mondtam hanem annyit h hello mert le voltam döbbenve mert ritkán érkeznek hozzánk új emberek... :'D

2016. aug. 20. 23:37
 1/3 zombienyul ***** válasza:

Jézusom, velem rengeteg...


1. Nyáron elmentünk barátnőmmel fagyizni és ő kiszúrt pár helyes srácot a közelben, olyan mélyen belemerültünk a témába (és persze nem vettük le róla a szemünket) hogy én egyenesen neki pukkantam egy oszlopnak. Nem elég, hogy cseszettül fájt, még b aszott hatalmasat is csattant és peeeersze az összes srác rögtön odafordult XDDDD


2. Kocsmázni voltunk barátnőmmel és nagyon untuk magunkat, kimentünk cigizni. Na most minket úgy kell elképzelni, hogy én talpig fekete, szegecs, csipke mániás vagyok, ő meg az a tipikus rózsaszín cicababa :D Voltak ott hasonló stílusú srácok, mint jómagam és az egyiken Kurt Cobaines póló volt, mire megkérdeztem tőle, hogy szereti is vagy csak hordja mert "menő". Elkezdtünk beszélgetni mire barátnőm nagyon beakart vágódni a srácnál és eladta magát " Én imádom Kurtot, pont azt beszéltük XYnal, hogy jövőre bárhol is lesz koncertje megyünk mert élőben, olyan hangjaa vaaaaaaan." ÚÚÚ... bumm headshot!!! :D Nem tudtam, hogy hirtelen sírjak vagy röhögjek. :D

2016. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Hát ez nagyon tetszett! :D a srác mit szólt hozzá?
2016. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zombienyul ***** válasza:
Hasonló reakció :DDD Először sokkot kapva nézett a barátnőmre, hogy ezt most ő tényleg komolyan gondolta? Majd rám, hogy miért is barátkozom vele..? Végül röhögött xD
2016. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!