Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is kerültetek ilyen helyzet...

Ti is kerültetek ilyen helyzetbe/szituációba?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van. Gondolom, már veletek is megtörtént az, hogy egy kedves ismerőssel, baráttal megbeszéltek egy találkozót, kis szórakozást. De jönnek a bökkenők. Persze megbeszélte velem a barátnőm, hogy találkozunk, még nagyon bele is élte magát, és én is, hogy majd szórakozunk egyet, Pesten sétálgatunk. És akkor hirtelen lemondja, olyan hülye indokkal, hogy "nincs kedvem hozzá", meg hogy "engem Pest nem vonzz". Ott lett elegem, és otthagytam.

Megint úgy fog telni a szünetem (síszünet), hogy senkivel sem találkozok, csak otthon ülök és tanulok...:/

Hasonló már történt veletek?

16/L


2014. jan. 17. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában én vagyok az, aki leszokta mondani a programokat... :D És sajnos ritkán van az, hogy nem érek rá. Legtöbbször nekem sincs kedvem menni. Zárkózott vagyok, néha kellemetlenül érzem magam, és inkább lemondom, minthogy megpróbáljam, hátha jól érzem majd magam.
2014. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értelek, csak azért nem csak magunkat, hanem másokat is nézni kéne, egyetértek veled is, de a másik véglettel is.:)

Bosszantó egy dolog.

2014. jan. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!