Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki szerelmes egy fiúba. De a fiú nem szereti. Ezért, hogy még is legyen valami kapcsolata a fiúval, a lány le szokott vele feküdni. Csak vele, mással nem. Elvileg. Vele vesztette el a szüzességét is, és azóta gyakran összejártak. De a fiúnak most van barátnője, úgyhogy a lány teljesen összetört. Tőlem kérdezi, hogy mit rontott el.... Nem szeretném megbántani, de nagyon megmondanám neki, hogy mennyire butának gondolom. Miért hiszi azt, hogy ezzel a viselkedéssel el tudja érni, hogy a fiú szeresse? Mármint.... Megmondta neki a fiú, hogy nem szereti és köztük soha nem lesz semmi. Miért ment bele abba, hogy párszor megfekteti? Pontosabban, Ő akarta ezt, nem is a fiú. Az ilyen lányokról alapból rosszat gondol mindenki. Miért hitte azt, hogy róla nem fognak? Azt mondja mással nem feküdt le soha. De ezt is ki hiszi el? Csak azért mert szeretünk valakit, nem rendeljük így alá magunkat. Vagy tévedek? Mi a véleményetek? És mit mondjak most neki?
2016. aug. 21. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Milyen lányokról gondolnak rosszat? Én a gyilkos nőkről gondolok rosszat, nem arról, aki szexel.


Mondd el az őszinte véleményed, de ne ge.iskedj.

2016. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem toszta szet mindenki, en nem neveznem ribizlinek. Naiv libanak viszont annal inkabb. A pali meg egy undorito patkany, hogy visszael a lany erzeseivel. De a csajszi se sokkal jobb, mert o meg szornyen ostoba.
2016. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Rémesen naiv.

Mit rontott el? Azt, hogy beérte egy egyoldalú kapcsolattal, sőt, nem hogy beérte, egyenesen ő kezdeményezte. Érzelmileg éretlen, az EQ-ja valahol a béka popója alatt lehet.

2016. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem hitte el, hogy a fiú mindenféle érzelem nélkül is képes vele a szexre, hagyta magát kihasználni.

Mindenki követ el hibákat, csinál hülyeségeket, különösen ha a szerelem elvakítja, hajlamos az ember rossz döntést hozni.

Biztos sokan rosszat gondolnak róla emiatt, de ha neked ő barátnőd, ne ítéld el, állj mellette a bajban is, a magánéletén csámcsogóknak is megmondhatod, hogy törődjenek a saját dolgukkal.

Viszont finoman magyarázd el neki, hogy butaságot csinált, így nem tud magához kötni senkit és becsülje többre magát, ne adja oda magát olyanoknak, akik csak használni akarják. Ha barátnőd, hidd el neki azt is, hogy nem volt még együtt mással, mert alapból abból kell kiindulnod, hogy egy barát őszinte veled.

Mindenesetre, ha már tőled kért tanácsot, ne legyél vele nagyon durva. Van neki most elég baja, ne rúgj bele még jobban a szavaiddal, inkább segíts neki, hogy túljusson ezen az időszakon és többet ne kövessen el ilyen hibát.

2016. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
#2: Én is akartam írni, hogy a srác egy két lábon járó barlangostest, de az nem derül ki, hogy ő mennyit tudott a lány érzéseiről. Ennyi infóból nem vagyok benne biztos, hogy a srác direkt kihasználta a csajt.
2016. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: "Megmondta neki a fiú, hogy nem szereti és köztük soha nem lesz semmi."


Nekem ebből az jön le, tudott a lány érzelmeiről, különben miért mondott volna ilyent?

De egy kis ürítésre azért jó volt neki.

2016. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6-nal pont es engem miert kellett leugatni? Azert, mert a pasitol is undorito huzasnak tartom ezt? Persze, kizarolag a lany lehet a hibas, a fiu meg veletlenul sem, hogy ahelyett, hogy egyszeruen elkuldene, inkabb szorakozik vele egy kicsit...
2016. aug. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem szimplan nem kepes elengedni a fiut es azt hitte igy meg "elerhet" valamit a fiu szemeben ha lefekszik vele es meggondolja magat a fiu. Sok ilyet hallottam mar, sajnos neha a lanyok nem kepesek elengedni azt akit szerettek.
2016. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából ha a lánynak nem volt rossz a szex, vagy ilyesmi, még maga a dolog nem is lenne rossz, ha lenne annyi tartása, hogy felfogja, hogy egyéb nem lesz.
2016. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szívesen helyettesíteném a srácot
2016. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!