Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek hogy ha...

Ti is észrevettétek hogy ha társaságban a lányok menőbbnek akarnak tűnni, akkor felveszik a pasijuk baseball sapkáját?

Figyelt kérdés
Többször láttam már olyat hogyha társaságban vagyunk és vannak lányok is és mikor kicsit isznak, elengedik magukat felveszik a barátjuk sapkáját és fordítva teszi fel. Így akarnak menő laza csajnak tűnni.

2016. aug. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem nagyon járok ilyen társaságba.
2016. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel néha kicsit lazább stílusú ruhákat hordok nekem is ékesíti a ruhatáram egy fekete Nike snapback,én is fordítva szoktam hordani mivel úgy sokkal jobban áll.Volt már rá alkalom párszor,hogy felvettem buliba is,de senki nem feltételezte azt rólam,hogy ez által akarok menő lenni,illetve laza csaj.
2016. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Láttam ilyet már párszor. Nekem bejön alapból is, ha néha sapiban vannak a lányok, és nem muszáj baseball sapkának egyen. :)
2016. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
*legyen. :D
2016. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nekem saját baseball sapkám van. Így is menő vagyok? Vagy egy baseball sapkától csak akkor leszek menő, ha előtte férfi érintette?
2016. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Csak akkor leszünk tőle menők,ha előtte egy férfi hordta,mert akkor nem is csak menők hanem laza csajok is leszünk!! :DD
2016. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy tudtam hogy péniszt vesznek a szájukba ha menőnek akarnak tűnni.
2016. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!