Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek mit éreznek...

Az ilyen emberek mit éreznek és miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
4-6 villamoson mint mindig ma is tömeg volt.Nyomorogtunk mundenki egymás hegyén hátán és egy pasas állt mögöttem aki tök közel állt és átnyúlt előttem kapaszkodni.Majd amikor leszálltam úgy engedett át hogy belemarkolt a mellembe.Már kétszer jártam így pedig egyáltalán nem öltözök kihívóan sőt tesóm szerint túlságosan is visszafogott vagyok.Majd a pasas leszállt a hídfőnél és szaladt át a másik villamoshoz gondolom más emberekre ráragadni.Az ilyen emberek miért csinálják ezt? miért nem keresnek maguknak társat és nem a villamoson futják köreiket? 17/l
2016. aug. 23. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
*mindenki
2016. aug. 23. 21:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek aberrált, perverz, ostoba emberek, akik a lőtéri kutyának se kellenének, még a prosti is azt mondja nekik hogy fáj a feje, és így élik ki magukat.

Addig csinálják, amíg elő nem kerül az egyik megtapizott csaj hegyomlásnyi pasija, és le nem kever neki egy átszállót, oszt majd Záhonynál megállítja a sorompó.

2016. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptak not, ugyhogy idegeneket tapiznak. Ne mond hogy erre magadtol nem jottel ra :)
2016. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Betegek. Egy időben én is vonzottam őket.

Ismertem egyet, aki komoly kapcsolatban volt mellette. Azért csinálják, mert élvezik a reakciódat.

Nem gyógyítható.


Fent említett szatírka netes webcamos prostikra is kattant, és képzeld, még azok is letiltották!


Szégyenítsd meg, alázd meg mások előtt, ha megint ilyenbe futsz!

2016. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben pofán vágtam volna
2016. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Frottőrizmusnak hívják. Szexuális aberráció, szeretnek tapadni, dörgölőzni, taperolni. Erre áll fel nekik. Van ilyen, próbáld kerülni őket. Én simán arrébb megyek, ha valaki ilyen szinten belemászik az aurámba.
2016. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tette,ki kell használni a frids husit,orulj neki,20ev mulva mar senki se fpg markolaszni! :D
2018. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!