Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem viszem semmire igy az...

Nem viszem semmire igy az eletben, mert ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt nezem, hogy masok mennyire leptek nagyot hozzam kepest egy adott munkaban vagy tevekenysegben. Minthogy elkezdenem en is es nem erdekelne semmi, csak elore lepnek. De valahogy megse megy, mivel elveszik az onbizalmam, mikozben masokhoz hasonlitom magam, hogy ok megis milyen nagyok mar ennyi evesen, en meg emiatt egy helyben maradok es olyan neheznek tunik minden. Egy ordogi kor ez. Mihez kezdjek? Barmit is elkezdeni onbizalom nelkul felesleges lenne.19l

2016. aug. 23. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy picit bővebb információt kaphatnék, akár üzenetben?

Olyasmikre gondolok, hogy tanulsz még? Ha igen, akkor mit? Ha nem akkor dolgozol jelenleg?


Én is hasonlóan önbizalom hiányos ember vagyok, azonban sokat fejlődtem a régi önmagamhoz képest, és úgy látszik, hogy kezd rendeződni az életem.

2016. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Nem tudok mit csinalni vele
2016. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem sokra, majd idővel megtanulod lesz@rni a másikat.
2016. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!