Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig zavarba jövök, ha...

Mindig zavarba jövök, ha megyek az utcán és mondjuk 10 méterre tőlem jön egy férfi. De nem is tetszik az összes, csak egyszerűen nem tudom, hova nézzek, hova tegyem a kezem stb. Mire gondoljak, hogy elmúljon a zavarom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És nem csak a fiataloknál, hanem a 40eseknél is. 18/L

2016. aug. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mész végig az utcán? Vagy mondjuk egy forgalmas csomópontban, ahol jönnek-mennek mindenfelől a férfiak? :D
2016. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

"hova tegyem a kezem" :D

Hát nekem volna ötletem. hehe

F22

2016. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%
Túlságosan is meg akarsz felelni másoknak.Arra gondolsz,hogy most mindenki téged néz.Valójában idegenként mindenkinek jelentéktelen vagy,és nem is figyelnek annyira mint gondolnád.
2016. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kielégítetlen vagy...

Sóvárogsz a szexért, és emiatt vagy zavarban.


Mikor szexeltél utoljára?

2016. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3


Ez elég nagy hazugság.

Nem mindenkinél, bár a józan ész nagy úr, de nem nehéz elveszteni..

Főleg ha 18 évesről van szó :)

2016. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit eddig is, mármint úgy menj stb. Vagy vedd elő a telefonod és nézz meg valamit rajta. Vagy gondolkozz el valamin.
2016. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!