Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek. Tényleg akkor kezdite...

Hölgyek. Tényleg akkor kezditek el birizgálni, csavargatni a hajatokat, ha tetszik egy férfi? Ez ilyen tudat alatti?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
városi legenda
2015. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis. Én mindig csinálom, ha ki van bontva. Akkor is, ha itthon ülök a gép előtt és pasziánszozom.
2015. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Lehet unalom, zavar, kényszeresség. Én pl nem csinálom soha, hamarabb zsírosodik ha összetapicskolom.
2015. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor a feleségem,miért akkor csavargatja ha valami férfival beszélget,ha társaságban vagyunk,utánna mindig látom rajta,hogy mintha zavarba lenne és valami rosszat tett volna.
2015. jún. 5. 23:38
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy zavarban van, és kényszerből teszi. Más ilyenkor a száját harapdálja, tördeli a kezét, stb.
2015. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak egy gesztus a sok közül, a teljes nonverbális kommunikációt kell nézni (és még akkor sem mehetsz biztosra:-)). A hajcsavargatás lehet rossz szokás (én is csinálom, kicsi korom óta), lehet valamilyen belső feszültség jele, de nem feltétlenül a szimpátiából fakadó izgalmi állapoté, hanem pl. az unalomé is.
2015. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy egyszerűen gátlásos. Neked kell ismerned.
2015. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Kommunikációnk nagyobb része nonverbális kommunikációból áll, szóval van mit figyelembe venni, ebből az egy jelből nem lehet teljesen biztosra menni. Nekem is azt tanították az egyetemen, hogy igen ez azt jelenti, hogy szimpatizál a másikkal a nő, de egy hajcsavargatásból ezt kijelenteni nem lehet.

Szóval kapd el h.nap délután az asszonyt és mutasd meg neki... :D

2015. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez köztudott dolog, hogy ha az ember zavarban van, akkor testi tüneteket produkál mint pl:a vakarózás, hajcsavargatás stb.


UI: A hajcsavargatás csak a nőkre vonatkozik !!!

2015. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: a feleséged 1 nő. Nála lehet, hogy így van. De te kollektíve egy nemet kérdeztél erről.
2015. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!