Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ez miért van így?

Sanyi8578348 kérdése:

Lányok! Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ugye sír az összes lány,hogy nem talál normális pasit..stb DE ha találtok,azokra meg nem is figyeltek...Úgy értem,hogy inkább a "Kemény kigyúrt" köcsögöket választjátok..akkor ez hogy is van?

2016. aug. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz. Mármint, hogy a külső az első. De szerintem mindkét nemben vannak kivételek!!!
2016. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öcsi, te sem veszed észre a szemüveges, könyvmoly lányokat, akik rendesek, stb... Szóval nincsen miről beszélni :D


Szerintem most tagadni fogod, de kár tagadni, magamból indultam ki, én sem vettem észre őket anno.

2016. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak téged nem vesznek észre. Benned van a hiba és nem a nőkben
2016. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok lányban a férfiasság összeforrt a rossz fiúkkal. Egy kedves, aranyos, megértő pasast könnyebb papucsnak titulálni vagy a barátzónába tenni.

Azt ne említsük, hogy fordítva is így van a dolog. Rengeteg pasi keres aranyos és visszafogott lányt. Minden ilyen jellegű (pl. könyvmoly, introvertált) lány ismerősöm is havonta legalább egyszer kap ismerkedés céljából üzenetet, leszólítást, bármit. A hasonló kategóriájú srác ismerőseim meg örülnek évente egy mosolynak is.

Az én barátnőm is egyszer, visszafogott lány. Sorban kapja facebookon az üzeneteket és az ismerősnek jelöléseket. Mielőtt megismerkedtünk, ismerkedtem más hasonló lányokkal is. Sorban mind arról beszélt, hogy nem kellenek senkinek... Fele közben összejött más pasival, feléről meg kiderült, hogy más srácokkal is ismerkedett...

2016. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!