Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek? Mikről szerettek beszélni lányokkal? Mi az számotokra, ami már idegesítő?

Figyelt kérdés
18/L
2016. aug. 20. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy nagyjából mindenről szeretek beszélni egy lánnyal. Róla, magamról, az életről, zenéről, filmekről stb. Ami már nagyon idegesítő, ha nagyon ütközik a véleményünk 1-1 témáról és nagyon eltérnek a nézeteink.
2016. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ELeinte semmi nem idegesít ha tetszik a lány :D Aztán később jönnek a bajok..
2016. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából mindenről szeretek beszélgetni egy lánnyal, de attól függ mennyire ismerjük egymást. Ha még alig-alig, akkor jobb ha kerüli az olyan kérdéseket, mint "hány barátnőd volt eddig?" vagy "szűz vagy még?" (volt már aki megkérdezte:D)
2016. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Külsőleg? Átlagos testalkat, 160 és 185 centi közötti magasság, rövid haj, aranyos arc, a többi nem igazán számít.



Sok mindenről szeretek beszélni, bár én tipikusan az az ember vagyok akit kevés dolog fog meg, de ami igen azt imádja kielemezni a legapróbb részletig, mint például a Cowboy Bebop sorozatot, vagy az Uncharted 4 történetét. De az állatokról, ruhákról, szabadidőről bármikor el lehet velem beszélgetni :D



Nem sok minden van ami idegesít, a hiperaktív lányokat nagyon bírom akik talán másnak már idegesítőek lennének, szerintem elég nagy a türelmem. Maximum az idegesít ha valaki nagyképű, arrogáns, esetleg nagyon buta, de ha olyan valaki akkor azzal nem igazán beszélgetek.

2016. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez kettőnktől függ és a szituációtól, hogy miről szeretünk beszélni. Gyere el velem randizni és kiderül.


Ami már idegesítő?


Ha egy év múlva nyilvánosan kiderül, hogy külföldön biszex barátnője van, aki a lakótársa és ő külföldön marad, te pedig itthon, abban a környezetben, ahol a fenti dolog elterjedt, mint pletyka... Ez idegesítő és megtörtént eset.


Ezért külföldre költöző, vagy külföldi csajokkal, csak óvatosan, mert ők könnyedén kattintanak, viszont a pasi ottmarad az ízetlen pletykákban, ami az x-e viselt dolgaiból táplálkozik...

2016. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tőlem az egyik fiú olyanokat kérdezett, hogy szűz e vagyok még, és ha nem akkor hány pasival voltam eddig, és a 10 közül melyik volt egy éjszakás? Ezt így mind egyszerre, bolondok ezek a fiúcskák de nagyon.
2016. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Én a szubszidiaritás elvéről szeretek beszélgetni egy lánnyal. Vagy kettővel. Számomra idegesítő, ha nem tudják, hogy ennek a célja az EU és az uniós országok megosztott hatásköreibe tartozó területeken történő beavatkozás legmegfelelőbb szintjének meghatározása. Tetszenek az olyan lányok, akik meg mernek támadni egy jogalkotási aktust az Európai Unió Bírósága előtt, amennyiben úgy ítélik meg, hogy a szubszidiaritás elvét nem vették figyelembe.
2016. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefőzelék, a szubszidiaritás elve nem csak az EU viszonylataiban működik, ha már ez a kedvenc témád. ;) (értettem a humort, de ezt muszáj volt leírnom)
2016. aug. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?":

Az egyedülálló lányok tettszenek.


"Mikről szerettek beszélni lányokkal?":

Arról, hogy egyedülállóak-e?

(Mindig ez az első kérdésem, ha ismerkedek.)

Az ezt követő kérdéseim, már kötetlenebbek. :)


"Mi az számotokra, ami már idegesítő?":

Ha már nem egyedülálló a lány, esetleg férjezett, de rám nyomul.

2016. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*javítok: lány, helyett fiatalasszony, ha már férjezett
2016. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!