Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők ti vállalnátok...

Lányok, nők ti vállalnátok ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Sajnos semmilyen csoportterápiát nem tudok.Barátokat sem lehet csak úgy szerezni neki,emellett hobbit,sportot próbált.(20 éves fiú)Gyermekkori trauma miatt,generalizált szorongással küzdő fiúval foglalkozni,plázába,étterembe,moziba kísérni,beszélgetni vele,vásárolni,buszozni,hétköznapi dolgokra biztatni,segíteni.

Nagy empátiával,megértéssel-a fiú nem agresszív,kicsit zavarban van,de értelmes,jól öltözött,ápolt-pár beszélgetés után oldottabb.

Órabért fizetnének,vállalnátok ilyen munkát?

(Persze csak leinformálható személyre bíznám)


Nem tudok sajnos más ötletet,ha szülővel megy ilyen helyekre az ciki és a lényeg az idegenekkel való kapcsolatok fejlesztése,kétségbe vagyok esve.



#kommunikáció #barátságok keresése #mindennapi gördülékeny élet.A kimarat társas kapcsolatok pótlása.
2016. aug. 27. 23:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekkori trauma és szorongás? Pszichológus.


Attól, hogy valaki pénzért tutujgatja, nem fog fejlődni. Gondolom, nem az a cél, hogy hazugságban éljen.

2016. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Kedves első 5-éve jár pszichológushoz....pszichiáternél is jártunk.

Keressünk neki barátokat!!!-ezt szokták javasolni.Pfff.

Köszi,-hol?

2016. aug. 27. 23:37
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Én igen. De valószínüleg messze lakok tőle, így ez felejtős. Viszont ennek mi értelme?
2016. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Így nehéz a helyzet,ha testvére sincs.

Nem tudom eredményes lenne-e? A ti barátaitok gondolom ők se fiatalok?

Saját korosztálya kellene!

Segíts neki társkeresőn írogatni,vagy valami.

Pénzért csak ki fogják használni.

Fiatal pszichiáter tanonc" talán elvállalná...

2016. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%

Nem kéne a könnyebb utat választani - pénzért "barátot", vagyis statisztát - így sikerélmény sem lesz. Mivel tudja,h tovabbra sem sikerült barátot szerezni, ez csak egy lépés lenne hátrafelé. Tessék beleugrani a mélyvízbe! Beiratkozni tanfolyamra, sportra, egyedül utazni...stb. És erre nem a kifogásokat kell keresni! Le ne írd,h melyik miért nem megy. Kockázat nélkül nincs siker sem.

Egyébként nem vállalnék ilyet. Engem kifejezetten idegesítenek azok az emberek, akik gyávák ahhoz,h a saját kezükbe vegyék az életük irányítását.

2016. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
91%
Mivel én is ugyanezzel küzdöttem évekig, és teljesen át tudom érezni milyen sz*r helyzet ez, nagyon szívesen. Szerintem egy próbát megér :)
2016. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Értelmet abban látok,hogy amikor az emberi kapcsolatainak kellett volna ki alakulni,akkor történtek a gondok vele,(nem azért mert nem figyeltünk rá).

Azután sokáig kezelés alatt állt,a gyógyszerektől csak rosszabbul lett,évekig vittük az országban minden nagy hírű szakemberhez,természetgyógyászhoz stb.

Mire túl lettünk és stabil lett az állapota szinte felnőtt és emberi kapcsolatok terén meg sehogy nem áll...-honnan vegyek egy csomó normális értékrend 20-éves fiatalt?

2016. aug. 27. 23:52
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Én szívesen segítenék :)
2016. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki meg ért.

Értelmes,okos a gyermekem,normális értékrenddel és megfelelő háttérrel.

Nem tehetek róla,hogy az iskolában megalázták,megverték és sokáig eltitkolták még én a rákbeteg nagyszülőt ápoltam.

Régen volt,túl vagyunk....-De neki nem egyszerű,nem olyan mint annak akivel ilyen nem történt!

Normális életet élő felnőtt férfivá szeretném nevelni,nem egy roncsá aki 40-évesen is csak magányos lesz...

Ha kell tábort vagy klubbot szervezek vagy bármi...-ha van ötletetek megköszönöm.

2016. aug. 28. 00:00
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Járjál társaságba. Pénzért minek akarsz barátokat venni?
2016. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!