Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatal lányok! Ti vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti vállalnátok a "szerető" szerepet egy nős férfi életében rövidtávon?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Sztárgázsiért, és ha csak külföldön kerül a film forgalomba.
2016. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy a nők a tetteikkel válaszolnak, nem pedig itt egy anonim hozzászólással...
2016. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Osztom #2es véleményét.
2016. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Normális, egészséges önértékeléssel rendelkező nő nem megy bele ilyen lealacsonyító kapcsolatba. (Jó, hogy azt nem írod, hogy dugni kéne, csak prostira nincs pénzed.)


Aki ilyenbe belemegy, az nem egészséges lelkileg, és ne csodálkozz, ha arra ébredsz, hogy az ajtót veri, vagy épp kiborítja a bilit a feleségednek egy levélkében, fényképekkel jól megtűzdelve. Vagy ha hirtelen teherbe esik, mert akkor köteles vagy őt választani.

Aki képes belemenni, hogy szerető legyen, pláne rövid távon, az egyéb elmebeteg aljasságokra is képes.


Gondolom, nem a következő feleséged keresed ilyen módon, nem a válást akarod meggyorsítani, épp csak kicsit elszórakoznál valakivel. Szóval nem biztos, hogy örülnél, ha a csajnak eszébe jut, hogy ő egyébként mégis most akar férjhez menni, és ráadásul hozzád.

2016. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok olcso

Nekem egy ferfi teljesen kell nem lopott orakban

Nem asszisztalok csaladszetveresben annal tobbre tartom magam

2016. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg ilyen kapcsolatról van tudomásom, 18-22 között a nők konkrétan agyhalottak.
2016. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Több olyan nőt is ismerek akik benne voltak ilyen kapcsolatban. Az egyiknél azért lett szakítás a vége, mert a pasas nem volt hajlandó otthagyni a feleségét, a nő pedig ezt követelte tőle. Ezért 4 év összejárogatás után vége lett a kapcsolatnak.
2016. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Egy fiatal ápoló csajt is ismertem aki egy nála jóval idősebb nős orvossal kavart. azt nem tudom, hogy azóta mi lett velük..
2016. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2016. aug. 3. 16:13
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Én semmiképp nem. 2x is adódott ilyen "lehetőségem" és egyszer sem éltem vele, pedig mindkét pasi nagyon vonzó volt és számomra jóképű. De akkor sem fogok undorító módon belemászni más házasságába, gerincem azért még van, ha a másik félnek nem is..


22L

2016. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!