Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők ti vállalnátok...

Lányok, nők ti vállalnátok ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Sajnos semmilyen csoportterápiát nem tudok.Barátokat sem lehet csak úgy szerezni neki,emellett hobbit,sportot próbált.(20 éves fiú)Gyermekkori trauma miatt,generalizált szorongással küzdő fiúval foglalkozni,plázába,étterembe,moziba kísérni,beszélgetni vele,vásárolni,buszozni,hétköznapi dolgokra biztatni,segíteni.

Nagy empátiával,megértéssel-a fiú nem agresszív,kicsit zavarban van,de értelmes,jól öltözött,ápolt-pár beszélgetés után oldottabb.

Órabért fizetnének,vállalnátok ilyen munkát?

(Persze csak leinformálható személyre bíznám)


Nem tudok sajnos más ötletet,ha szülővel megy ilyen helyekre az ciki és a lényeg az idegenekkel való kapcsolatok fejlesztése,kétségbe vagyok esve.



#kommunikáció #barátságok keresése #mindennapi gördülékeny élet.A kimarat társas kapcsolatok pótlása.
2016. aug. 27. 23:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

"honnan vegyek egy csomó normális értékrend 20-éves fiatalt?"


Attól függ, mi neked a normális, de ha a saját értékrendedhez viszonyítva érted a normálisat, akkor sokat nem fogsz találni. De miért is kellene csomó? Egy nem elég, esetleg kettő? ha keresgélsz, néhányat lehet találni, bár tény, kihalófélben vannak...


Egyébként ez a fizetéses dolog... nos, igazat is adok annak, aki szerint nem működhet, és nem is. Én azt mondom, a kivitelezésen múlik, ügyesen kell megszervezni. A srácnak nem szabad elmondani, hogy ti csináltok ilyet, ha ez már megtörtént, akkor bukó a dolog. De ha nem, akkor a terv a következő...


Kikülditek adott időben adott helyre a srácot azzal, hogy szocializálódjon, hisz ezt mondta a dilidoki. Ezen a helyen ez időben a felbérelt illető fogja várni, és hát úgy kell megrendezni a dolgot, mintha a srác magától barátkozott volna össze vele, holott fordítva történik, de ez most mindegy. Ezután elmennek együtt mindenhová, meg dumálnak... stb. Mondtad, hogy pár beszélgetés után megnyílik, így innentől már menni fog a dolog, és attól, hogy ez sikerült neki, nőni fog az önbizalma, és mások felé is nyithat... ugyanakkor persze nem fizethetitek végtelenségig a felbérelt barátot, így egyszer mindenképpen ki kell derülnie az igazságnak, amikor is könnyedén visszazuhanhat az eredeti állapotba, szóval ez elég kockázatos. Nem tudom, megéri-e a próbát, ezt nektek kell eldöntenetek.


Aki pedig írta, hogy gyávának tartja vagy lenézi az ilyen embereket, az meg szálljon magába, a mentális betegségek igenis komolyak tudnak lenni, különösen, ha gyeremekkori trauma van mögötte.

2016. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A klub ötlet viszont nem hülyeség,mert igazán csak az tudja átérezni aki hasonló cipőben jár,járt valaha.


Aki meg pénzért menne,az nem segít csak a hasznot nézi!


Remélem sikerül igazi barátot szerezni!

2016. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak lányokat keresel neki? Ez nagyon nem szimpi.
2016. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Mert talán a lányok megértőbbek és anno fiú galeri' bántotta.

# Igen persze úgy lett volna szervezve mintha véletlen barátság,vagy az én ismerősömmel futunk össze stb...

De már látom,hogy hülyeség...

Csak egyszerűen nem tudom,hogy induljak el,sportolni ide-oda hiába tuszkolom be,befelé fordul és csak hülyének nézik....Ha valaki biztatja csak akkor nyit,fodrásznál,beszédesebb eladóval nem stresszel ő,csak ugye hirtelen idegen közeg...

Valami kell...

2016. aug. 28. 00:17
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyéni, hogy ki megértő. Arra nem gondolsz, hogy azt fogja hinni, hogy a fizetett lány szerelmes belé?
2016. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én is kerestem a múltkor ilyesmire (nem szexre!!) lányokat, de csak oltogatásokat kaptam... Gyökér világot élünk. Már az is baj, ha valaki nem szexet akar. Ha van rajtam sapka, baj, de ha nincs, az is...
2016. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem BAJ, ha valaki nem akar szexet, csak rohadtul nem hihető.
2016. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%-os, mindössze annyit akartam volna, hogy egy alkalommal pénzért jöjjön el velem egy lány beszélgetni, semmi más, de olyan oltásokat kaptam, mintha kb drogozni akarnék... Nagyon szánalmas lett ez a világ.
2016. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nem. Semmiképp nem gondol ilyesmit.

Barátnőm beszélt vele ilyenekről,ő most csak barátokat szeretne.

Annyira nincs rossz állapotban,hogy a fogalmakat keverje,próbálkozni meg pláne nem fog,az egy következő lépés a depresszív embereknél....sajnos.

2016. aug. 28. 00:25
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"70%-os, mindössze annyit akartam volna, hogy egy alkalommal pénzért jöjjön el velem egy lány beszélgetni, semmi más, de olyan oltásokat kaptam, mintha kb drogozni akarnék... Nagyon szánalmas lett ez a világ."


Nem látod, hogy itt az egyetlen szánalmas dolog az, hogy fizetnél egy lánynak, hogy beszéljen veled? Ha nekem nőként pénzt ajánlanak fel beszélgetésért, biztos, hogy arra gondolok, hogy meg akar dugni, és hidd el, nem én vagyok az egyetlen nő, akit óvatosságra neveltek.

2016. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!