Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olvastam vagy 10-15 éve egy...

Fricu1 kérdése:

Olvastam vagy 10-15 éve egy rövid, viccesnek szánt kitalált történetet napló formában valahol a neten: Emlékszik valaki, hogy ki írta, mikor, és hol lelhető fel? Míg lehet, elolvasnám újra.

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy valaki mellé költözik egy muzulmán család. Helyesek, aranyosak, bár kicsit furák. Aztán lesz kettő, három. Később már mindenki az a környéken, jön a sariarendőrség, a szerző unokáját Alinak nevezik el, a keresztényeket üldözik, aztán ő az utolsó ellenálló, stb. Akkor legyintettem, de mára ijesztően aktuálissá vált.

2016. aug. 28. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
"de mára ijesztően aktuálissá vált" HOL??????
2016. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Európában, természetesen.

Te hol élsz?

Német barátaim rettegnek este az utcára menni, strand, esti futás a barátokkal (mint régebben) felejtős!

A gyerek iskolájában levették a keresztet a falról.

Az osztálytárs mamája takarít a migránsokra és sírva meséli, hogy leköpték, mikor szóvá tette, hogy megint szaros az egész wc, amit két napja kitakarított.

Persze erről nem ír az Blikk, bocs.


De nem ez volt a kérdés.

2016. aug. 29. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!