Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valami olyan könyv ami...

Van valami olyan könyv ami egy Depressziósról szól lehetőleg napló formában?

Figyelt kérdés
de nem olyan mint pl. az elakadó lélegzett vagy alaska nyomában.

2014. aug. 21. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a depresszió, hanem az öngyilkosság, és az odáig eljutás: Tizenhárom okom volt
2014. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON HÁLÁS VAGYOK NEKED AMIÉRT ajánlottad ezt a könyvet. esetleg valami depressziós naplója vagy hasonló könyvet nem tud valaki. vagy egy depressziós lány beleszeret egy srácba vagy fordítva ... ilyesmi ilyenek.. előre is köszönöm!!
2014. aug. 24. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:

1ső vagyok. Én is nagyon szeretem, ezért mertem ajánlani.

Most láttam a boltban, még nem olvastam, de elvileg egy csaj akarja megírni a mamája élettörténetét. A csaj öngyilkos akar lenni. Az idő partjain, azt hiszem ez volt a címe.

2014. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi esetleg?
2015. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első kommentelő köszönöm bízok benned és utána nézek még

utolsó kommentelő Szt. Johanna Gimi .. nem köszi :)

éss valaki aki tud depressziós naplót KÉREM ÍRJON

2015. ápr. 5. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Még mindig 1-es.

Azóta olvastam, és nagyon jó.

Egész más formában ragadja meg a depressziót, és happy endes, de nagyon ajánlom.

2015. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Catfangirl válasza:
A Hadd mondjam el-t ajánlom, én is olvastam és tetszett, van belőle film is ha minden igaz.
2015. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az undor Könyv, Jean-Paul Sartre

camus közöny

2017. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amikor ezt olvasod, én már nem leszek. Ez a könyv nagyon jó! Elég nagy hatással van az emberre, amikor én olvastam teljesen magam alatt voltam mivel olyan érveket hozott fel benne a lány amiket ha jobban átgandolok valóban igazak rám is (már amelyik) szóval ezt tudom ajánlani.
2019. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!