Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A székelyek miért nézik le a...

A székelyek miért nézik le a magyarokat?

Figyelt kérdés
"A székely sz.rta a magyart."
2016. aug. 28. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Megint egy fantasztikus általánosítás, szuper. Nem nézzük le a magyarokat. Az szomorú, ha te olyan székellyel találkoztál.
2016. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ezt honnan szedted?
2016. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
En mar rengeteg ilyesmit tapasztaltam, nem tudom mire fel hangoztatjak magukrol, hogy ok az igazi , egyetlen es fennseges magyarok...
2016. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Bizonyos magyarok miért tesznek fel rendszeresen székelyek ellen uszító kérdéseket?
2016. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem uszítok, sajnos többször tapasztaltam.
2016. aug. 28. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Értem én... Találkoztál három székellyel, aki valamilyen okból lenézett, és most úgy gondolod, hogy jogosan helyezed célkeresztbe az egész székelységet. Persze nem uszítasz senki ellen, csak úgy békésen kollektív megbélyegzel minket.
2016. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
2004. december 5. nem esett jól nekik. Úgy érezték, hogy az anyaország cserben hagyta őket. És igazuk is volt...
2016. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Itt élek, sok székellyel és egyiktől sem hallottam ilyen butaságot. Talán nem fordítva lenne?
2016. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez csak egy mondás, nem nézik le.

Elvileg a székelyek már itt voltak, amikor a magyarok ideérkeztek és a székelyek Attila egyenes leszármazottjai, a magyarok csak azt gondolják, de semmi közük hozzá. Legalábbis ezt olvastam.

2016. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!