Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha azt akarom, hogy...

Normális, ha azt akarom, hogy teljesen elfoglalt legyek, mindennap legyen valami dolgom és csak havi egyszer legyen egy olyan nap, hogy itthon pihenjek?

Figyelt kérdés

Mert most igazából majdnem minden nap itthon vagyok. Hiába van párkapcsolatom, vannak barátaim, ritkán érnek rá, ha igen akkor meg nem sok időre. Ezért az életem nagy részét itthon töltöm. Most várom az egyetemet, direkt úgy igyekeztem felvenni az óráimat, hogy legyenek olyan napjaim, amikor szinte egész nap bent vagyok, hogy elfoglaljam magam. Dolgozni nem szeretnék suli mellett, nyáron dolgoztam de már abbahagytam.


Tudtok még valami tanácsot adni, hogy mit tudnék csinálni iskolán és tanuláson kívül, amivel el tudnám foglalni magam?


20/L


2016. aug. 28. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

normális embereknél a rendszeres edzés alap tevékenység.

edzésen belül pedig eldöntheted,hogy melyik vonal teszik jobban

1.képességfejlesztő,vagyis elsajátítasz olyasmit ami hasznos,pl megtanulsz verekedni,vagy kés harcolni.

2.bombázót csinálsz a testedből konditermi edzéssel.

2016. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!