Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a környezet barátabb...

Melyik a környezet barátabb megoldás? Ha pelenkát hordok- légáteresztő elvileg k. barát- vagy az ha lehúzom a wc-t pisi és nagydolog után? 23f

Figyelt kérdés
tudni kell h nagyon sokat pisilek mert sokat iszom és kicsi a hólyag kapacitásom is, ezen felül abdl vagyok és minden este pelusban alszom. és van h nappalra is pelenkás vagyok. és gondolkodom azon h teljesen, 24/7 ben is hordjam, de aggódom a környezetem miatt.. viszont egy wc tartály lehúzása meg rengeteg vizet vesz el.
2016. aug. 28. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Pszichiáterrel beszéld meg ezt.
2016. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most komolyan lusta lennél fél-1 óránként kimenni wc-re inkább egész nap pisis pelenkában lennél?
2016. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindenkinek normálisnak lennie
2016. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ezt mégis hogy képzelted el? Hogyan hordanád? Büszkén? Én nem akarok kötözködni, de mit fogsz tenni ha megkérdezik mások? Mert eléggé feltűnő szerintem.
2016. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat eleg fura.. de ha ennyire kornyezetvedo vagy akkor se kel am gusztustalannak lenni.. raersz majd 80 evesen erre.. addig inkabb pisilj szabadteren, bokorba esetleg, az sokkal jobb alternativanak tunik.
2016. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jól megválasztott pelenka gumibugyival, környezet barátabb! Ne halgass senkire, tégy úgy ahogy Neked jólesik.
2016. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meghalok :))))
2017. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!