Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mit jelent az ha egy...

Lányok! Mit jelent az ha egy fiúra azt mondjátok hogy aranyos néz ki? Az most jó vagy nem? :D 18/F

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Félős srác-ot jelent,akit zavarba tud hozni az adott lány,aki ettől jól érzi magát és visszaigazoltnak a női hatalmát.

Az igazán jó pasik jelölése női szempontból a "szemétláda".

Felettük nincs hatalma a nőnek,a férfi választja ki a nőt és a férfi hozza zavarba a csajt nem pedig fordítva és habár párkapcsolatra alkalmatlan a kontroll megtartási képessége maximális és nagyon jól kefél,ezért gyakorlatilag hiába van megdugva már a lány egész környezete,ő is ki akarja próbálni a "szemétládát".

2016. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem vagyok félős. De ezt akkor mondják rám mikor kb 1 mondatot se beszéltünk.
2016. aug. 28. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy aki mondja nem tud ragozni.
2016. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 ezt a hülyeséget honnan vetted?
2016. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az első válaszolóval. Én azt nem értem hogy mai lányoknak miért a tuskók jönnek be akik egyáltalán nem tisztelik a nőket.

Ha egy lány aranyosnak tart az jó jel:)

2016. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyos, édes, cuki- jó vagy annak, hogy ugrálj mellette, kb mint egy kutya. Barátzóna meg társai.
2016. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem jelent semmit, minden fiúra rámondják hogy kedveljék őket.
2016. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En arra mondon aki kivul belul tetszik nekem:)

20N

2016. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aranyos fiú számomra inkább azt jelenti,hogy mosolygós, lovagias, udvarias, barátságos. Igaz,egy kicsit benne van,hogy kevés ismeretségről van szó,de később még lehet belőle több is.
2016. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!