Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mondjátok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjátok meg, hogy lehet hogy egy srác ilyen aranyos legyen?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomag cukrot, és megkínáltam. És kérdezte, hogy milyen ízűek a cukrok? Mondtam, hogy a sárga narancsos, a piros meggyes. És kérdezte, hogy én melyiket szeretem jobban? Mondtam, hogy a pirosat, a sárga nem is ízlik. És mondta, hogy jó, csak mert ő akkor a sárgákból vesz majd. :))) Hát majd elolvadtam olyan aranyos volt... Úgy érzem meg sem érdemlem őt, fordított helyzetben én fogtam volna magam és megettem volna a pirosakat, nem kérdezgettem volna, hogy ő melyiket szereti. :(

Vagy más fiúk is így tettek volna, és csak nekem ilyen szokatlan ez?


L/19



2016. jan. 5. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
De gyerek vagy...
2016. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És friendzone-oltad szegény gyereket?
2016. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

aki nem marad gyerek, mikor felnő, az meghalt.


mindenesetre okos lépés lett volna a pirosba kóstolni, ha érdekli az ízlésed:)

2016. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Jóslatom szerint egy olyan attitűdű sráccal fogsz összejönni a későbbiekben, aki ebben a szituban felzabálta volna az összes pirosat. Hiszen imádjátok büntetni magatokat, csajok.
2016. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
"L/19"????? Na most az öszintét!!!!!
2016. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Na szép... :D Tőlem meg egyik haverom azt kérdezte a mekiben, hogy nem cserélünk-e sült krumplit, mert az övé kihűlt...

Szép gesztus volt tőle, de engem hidegen hagyott volna. :)

2016. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos manapság szerintem ezt is èrtèkelni kell egy fiúban.Mert nem igazán lovagiasak szerintem.
2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

7#

Épp úgy ahogy már ti sem vagytok egy hercegnők.

2016. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Én meg az a tipikus pasi vagyok aki kapásból kiválogattam volna az összes pirosat. Aztán egy sármos mosollyal tovább álltam volna ;)
2016. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy tettem volna, de nem hiszem, hogy ez olyan hatalmas gesztus: nekem olyan mindegy, ha ő meg a másikat szereti, akkor alap, hogy meghagyom neki.
2016. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!